Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés, iszonyatos...

Spontán vetélés, iszonyatos görcs?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem azokhoz a sorstársakhoz, akik már átestek azon amin én épp most.8 hetesen üres petezsák, doki természetes vételest javasolt, vártunk 3 hetet tegnap indult be. Az első 2 nap csak épp pecsételés volt, azt gondoltam hogy csak ennyi akkor tényleg megérte várni hat persze! Tegnap este 10-kor iszonyatosan görcsölni kezdtem, elmentem wc-re és akkor kibuggyant belőlem egy tenyérnyi alvadt vér, aztán éjfélig a wc-n ülve percenként ismétlődött. A darabos vérzés elmúlt de a görcs nem. Ma reggel elmentem egy uh-ra még nem ürültem ki teljesen de a doki azt mondta kifogok igy hazaküldött. Szeretném ha megosztanátok velem a ti történeteiteket meddig tartott a vérzés a görcs? Normális, hogy még mindig görcsölök, nem is igazán görcsnek érzés, hanem összehúzódásnak pontosan 4-5 percenként van másodpercekig tart, de elviselhetetlen egész nap se alvás se fekvés se ülés, állas. Csak is ebben tapasztalatod nők írjanak. Ügyeleten, kettő dokinál is voltam.
2018. ápr. 5. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Most írtam ki én is! Igaz én 4 hetesen voltam így, kémiai terhességem volt és most jött meg a mentruációm és rettenetessen görcsölök, most pedig a betétemen egy brutá nagy vérdarabot láttam meg, mint egy máj. :( Majdnem elhánytam magam, pedig bírom a vért. Szerintem normális lehet bár neked azért más a helyzet. Ha holnap is görcsölsz lehet vissza kellene menned az orvoshoz.
2018. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Sziasztok!

Nagyon sajnálom! Én másfél éve 6 hetesen vetéltem el. Bár nem voltak nagyobb görcseim, mint egy menstruációnál, de nekem is volt nagy darab "májszerű" dolog. A nyálkahártya válik le nagyobb darabokban, illetve nekem a petezsák egészben távozott egy nagy darab nyálkás csomóban. Csúnya látvány, és egyben szívettépő, mikor megláttam, tudtam hogy "ő" lett volna az, aki nem fejlődött bennem tovább. De aztán kb. 4-5 nap és elmúlt a vérzés, NoSpa-t vehettem be rá ha görcsölt.

Kitartást!

2018. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is vettem már be görcsoldót és fájdalomcsillapítót, igaz egy óra után hatott de sokkal jobb. Bizony nekem is csak azok voltak, tenyérnyi darabok, én nem bírtam felállni a wc-rol 2 óra hosszáig, folyamatos görcsölés mellett ereztem, hogy ki kell "nyomnom"😑
2018. ápr. 5. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! Nekem az erős görcsölés 4-5 napig, a nagyon erős mensi 7 napig tartott.
2018. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Reménykedtem, hogy egy nap alatt elmúlik a görcs mint ahogy olvastam sok sorstarsunknak, de ha ez az ara, hogy ne műtsenek meg!
2018. ápr. 5. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:

En 24.-en veteltem el harmadikaig vereztem. Nekem nem voltam eros gorcseim, sot gyengebb volt mint a mensi, de az vegig kitartott. De meg 31.-e korul is jottek ilyen erosebb majszeru darabok.

Vegyel rutascorbint patikaban, veny nelkuli, verzes csillapito, segit. Es sajnalom! De nyugi, ha magatol kiurul azonnal peobalkozhattok ha keszen alltok! (Nekem meg se jott mar utana a mensi csak a pozi teszt!)

2018. ápr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp megpróbálom. És gratulálok, hogy egyből össze jött😊 sajnos előttem még nagyon sok vizsgálat áll, már a harmadik vetélésem.
2018. ápr. 6. 07:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 missed ab-om volt. Az elso ketto egy par ora alatt eros gorcsok es fajdalmak utan teljesen kiurultem es szinte teljesen megszuntek a fajasaim.

Az utolso most ev elejen volt es par oras szunet nelkuli nelkuli gorcseim es fajdalmaim voltak. Elajultam es hanytam a fajdalomtol mire a ferjem nem birta nezzni a szenvdesem es mentot hivott. Es halas vagyok neki ezert mert utana egy par orara ra ugy ebredtem meg a beavatkozas utan hogy szinte semmi fajdalmam nem volt.

Amugy azt is elmondom, hogy az elso ket terhessegemnel amikor spontan kiurultem hetekig nem allt el a verzesem àmi sulyos verszegenyseghez es vas hianyhoz vezetett.

2018. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami veled történt! Nekem beindult szerda este 10-kor hajnal 2-ig nem bírtam felállni a wc-ről. Iszonyatos görcseim voltak azt hittem a mosdót leszakititom annyira fájt szüntelenül. 2napig még a görcsök megmaradtak, most még menszihez hasonló vérzés, szerdán ismét megnéznek. De SOHA nem csinálnám még egyszer végig.
2018. ápr. 9. 05:19
 10/10 anonim ***** válasza:

#8as vagyok. A legfontosabb hogy figyelj arra hogy nehogy belazasodj mert az mar a szepszis egy tunete.

Sajnalom, hogy igy szenvedsz te is, gyors felepulest kivanok neked!

2018. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!