Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szörnyen érzem magam. Sajnos...

Szörnyen érzem magam. Sajnos megint elvetéltem. Nagyon megvisel lelkileg. Másnak is volt ilyen? Hogy tudott túllépni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Én lefoglaltam magam, jövök megyek. Egy ideje elengedtem a dolgot, nem görcsölök.

Az életem, a házasságom nem attól lesz teljes és tökéletes hogy lenne egy gyerekünk.

2018. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell rögvest túllépned és jó képet vágni hozzá. Adj időt a lelkednek. A helyedben, ha még nem tetted, azzal vezetném le a bánatom és haragom, hogy elmennék kivizsgálásra a világ végére is (szervi, hormonális, genetikai), hogy ne forduljon újra elő (bár tudom, hogy nincs biztos garancia, de többedszerre általában valami oka van az "előfordul ilyen"-en kívül). Ennek függvényében tudnám eldönteni, hogyan tovább, mit bírok vállalni.
2018. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, tedd azt most, ami jólesik. Ha sírni, akkor sírj, ha kibeszélni magadból, keress hozzá barátokat, akinek elmondhatod, vagy ha épp az enyhíti a bánatod, tereld el a figyelmed. Ha nagyon nehéz, vannak teraputák is, akiknek ez területük, el lehet menni pár beszélgetésre. Ma 2 egészséges gyerek boldog anyukája vagyok, de az első előtt 1, a második előtt 4 vetélésem volt. Szóval 5-ször kellett ezt átélnem. Tudom, hogy nagyon rossz most, aztán visszaerősödik majd a lelked és megint a próbálkozással leszel elfoglalva. Azt írod, hogy "megint", ez esetben valóban érdemes kivizsgáltatni magad. Bár nálam például semmit nem találtak, de ha olyasmi okozza, amire rájönnek, akkor tudnak is rajta segíteni, hogy ne ismétlődjön. És az is lehet, hogy semmi okát nem találják. Ilyenkor vígasztalhat a tudat, hogy a vetélés leggyakoribb oka, hogy a baba nem lett volna egészséges, természetes szelekció, így jobb mindenkinek. Nem tudom, hol élsz, de sok magánklinikán van már nagyon profi kivizsgálás. (Azt sajnos nem tudom, TB-sen mi elérhető.) És szerezz olyan nőgyógyászt (ha a jelenlegi nem ilyen) aki a következő terhességnél felír hormontartalmú hüvelykúpokat. Rögtön akkor, ahogy az otthoni teszt kimutatta. Ez akkor is fontos, ha nem derül ki a vizsgálatokból, hogy hormon problémád lenne, több vetélés esetén sok doki egyből adja, mert rosszat biztos nem tesz, de segíthet megtartani a szervezetednek a terhességet. Nekem pl. bejött, pedig a vizsgálatok nem mutattak hormonproblémát. Szóval kitartás, és gondolj a jó oldalára, a vetélés azt jelenti, hogy legalább az első és legfontosabb működik ahhoz, hogy gyereked legyen, teherbe tudsz esni. Gondolj bele, mennyi nőnek nem megy ez. Menni fog tovább is, higgy benne.
2018. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia eddig 3 missed ab-om volt,az utolso ez ev elejen. Minden kivizsgalast vegig csinaltam, sot a ferjem is kivizsgaltak es minden rendben talaltak. Szoval csak nezztunk egymasra az orvosokkal akik azt mondtak sajnos van ilyen...

Szerencsesnek mondhatom magam hogy olyan hazassagban elek hogy ami gyerek nelkul is teljes es kiengyensulyozott. A ferjem januarban is a beavatkozas elott azt mondta a dokinak hogy neki az az elso hogy en egeszseges legyek es a tobbi majd idovel kiderul.

Amugy hogy a kerdesedre valaszoljak jobban megviselt mint gondoltam. Vigyazztam magamra, tudatosan keszultunk a terhessegre es ennek ellenere baj tortent. Tudtam hogy nem rajtam mult az egesz megis nagyon hibaztattam magam. Hogy lehet tehetem volna valamit, hogy figyelmesebb lehetem volna, stb.. De mikor az orvosi vizsgalatok is kimutattak hogy minden rendben volt akkor csak jon az erthetetlenkedes es a duh.

Gyaszold meg a veszteseged es aztan szed ossze magad es probalj pozitivan gondolkodni, bar en is tudom mennyire nehez. Higy abban hogy nektek is megadatik egy egeszseges gyerek es minden jo lesz. Sok kitartast kivanok neked es sajnalom hogy tagja lettel ennek a "klubnak"

2018. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Sajnalom. Aterzem. (3 ev alatt 5 picin vagyok tul. 2 mehenkivuli, 2 veteles, 1 fejlődési rendellenesseg.) En volt, hogy eltemettem a tesztjeimet, volt, hogy felvasaroltam a fel ruhazati boltot,szepitkeztem, termeszetes gyogymodokat neztem(mehpempo, teak), mindig viszonylag gyorsan visszamentem dolgozni,az lefoglalt.Setalni jarok. Mindenkinek mas segit, elfejteni sosem tudod majd,de muszáj felallni. Bízni kell a jovoben.
2018. ápr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!