Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ma elvetélt a feleségem és...

Ma elvetélt a feleségem és azóta folyamatosan sír és ha hozzá szólnak csak ordít. Mivel nyugtassam vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
te ismered nem? Amúgy meg hülyét kapok a nyugtatgatástól, mi baj azzal, ha sír? Gyászol, b+. Neked is kéne... :(
2018. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 balaton1234 válasza:
71%
sajnalom h ez tortent, a feleseged most sokaig ki lesz idegikeg, tegnap en is ongyilkos akartam lenni, hagy sirja ki magat :( reszvetem , sajnalom
2018. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha idegesíti, hogy hozzá szólnak, akkor csak simán hagyd békén. Ne próbáld nyugtatni, mert ez nem az a helyzet, amikor "nyugodtnak" kellene lennie. (Azaz most csak magamból indultam ki, lehet, hogy másokon más dolog segítene jobban...)
2018. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is csak magamból indulok ki, ha zavarna, hogy hozzám szólnak akkor az biztosan jól esne, ha csendben a párom mellémtenne egy teát/kávét esetleg átkarolna és hagyná, hogy sírjak..
2018. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyugtasd, hagyd sírni. Én is vetéltem, jól ki kellett bőgnöm magam. Férjem simogatta a hátam, ennyi. Kérdezd meg néha, szüksége van-e valamire, legyél ott, ha kellesz, de ne vigasztald, hadd sírja ki magát, majd jobban lesz.
2018. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van egy 2 éves lányunk, most csak őt ölelgeti azt sem hagyta hogy hozzá nyúljak a lányomhoz. És látni rajta hogy nagyon megijedt.
2018. ápr. 17. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha erzed hogy nem segitenek a szavak most, akkor csak oleld at amikor hagyja es sirjatok egyutt 🙂 idovel konnyebb lesz, hagyj neki idot ra
2018. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyászol, adj neki időt. Nem kell semmit mondanod, semmit tenned csak legyél mellette, öleld át fogd a kezét. Támogasd és légy türelmes. Ne gondold, hogy majd napokon belül jobban lesz. Ez egy hosszú folyamat. Sok türelem szeretet és megértés amire most szükség van.
2018. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ne szólj hozzá, ennyi. Te ismered, tudnod kéne mi az, ami olaj tűzre! Miért akarod nyugtatni, ha làtod, hogy a plafonon van a nyugtatàstól?
2018. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Xebulon válasza:
85%

Akkor fogd be a szádat és maradj mellette.

Majd ha akar, akkor hidd el fog beszélni, csak jó lenne, hogy akkor mellette legyél.

2018. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!