Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ma elvetélt a feleségem és...

Ma elvetélt a feleségem és azóta folyamatosan sír és ha hozzá szólnak csak ordít. Mivel nyugtassam vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is vetéltem már. Ami megőrjített, az a nyugtatgatás, vigasztalás. Én egyedül akartam lenni, még a férjem sem tudott volna segíteni.

Bizony néhány hét volt, mire túljutottam rajta, és előre tudtam nézni.

Légy türelmes.

2018. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Mi is vesztettünk el így gyereket. Mint sokan írták szerintem is elég hogy ha csak átöleled és ott vagy vele és egy szót se szólsz. A legjobb lenne ha te is át tudnád érezni. Tudom nekünk férfiaknak ez nehezebb, hiszen mi nem "ismertük" a kicsit, míg a feleségünk igen, hiszen ott volt benne, közelebbi viszonyban volt vele mint mi valaha lehetünk gyerekünkkel.


Abba gondolj és érezz bele hogy ez nem egy "vetélés" volt (szerintem amúgy gáz ez az eltávolító, hivatalos megnevezés) hanem hogy meghalt a gyermeketek! ;(


Nekünk az segített hogy megsírattuk őket és elbúcsúztunk tőlük, kb mint egy temetéssel és azóta is halottak napján értük is gyertyát gyújtunk.

A testvéreinek is mesélünk majd róluk ha elég idősek lesznek. Aki volt már családállításon az tudja micsoda gáz pszichológiai következményei lehetnek annak ha az ilyesmit eltitkolják a tesók elől.



Szóval csak legyél ott és te is érezd át hogy egy családtagodat veszítetted el. Őszinte részvétem ;(

2018. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mi a fene ***** válasza:
Mennyi idős volt a baba. Az előttem szólókkal egyetértek.az idő majd megoldja, de az soká lesz.
2018. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!