Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Petefészekciszta szerintetek...

Petefészekciszta szerintetek az rossz? Nagyon félek. Ma tudtam meg, hogy van. Szerintetek emiatt elvetélhetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van es eddig csak a menstruaciom volt miatta fajdalmasabb.

Altalaban ahogy no a pici kipukkasztja gond nelkul de jo ha figyelik azert.

Probalj meg nem ezen gorcsolni.

2018. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben.nagyon szépen köszönöm.igyekszem nem görcsölni ezen.csak azért kérdeztem,mert túl vagyok a 2.vetélésen..megfordult a fejemben,hogy ez okozhatja e a vetélést..
2018. ápr. 25. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor bizz benne,hogy most minden rendben lesz,tudom nehez es tudom mondani konnyu de ha stresszelsz nem jo az sem es valtoztatni sem fog sajnos a dolgokon.


Nekem 2 hetente nezegettek de nem nott es nem volt nagy azota nem neztek bar a doki azt mondta nem jellemzo,hogy bajt okozzon. Nyilvan nem zarhato ki es elofordul de nem jellemzo,legtobbszor kipukkad max egy kis gorcs kisereteben.


Kivanom a legjobbakat nektek!

2018. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az első terhességemnél együtt nőtt a ciszta a picivel. A doki annyi mondott, hogy ha amikor megmozdul a magzat nagyobb lesz a cista, mint a pici, akkor elveszik. Mert jobb akkor, mint később halva szülni. Nos az a helyzet, hogy pont ma van a napja, hogy gyakorlati helyre megyünk felvételi elbeszélgetésre, azzal a babával, illetve most már nagylánnyal, akit 16 évvel ezelőtt kvázi halálra ítéltek. Tudom könnyű mondani, de próbálj megnyugodni, beszélgess sokat a gyermekeddel, és gondolj rá sok-sok szeretettel. Szorítok nektek.
2018. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és hogy pozítivan írtatok!igyekszem helyre jönni!idővel majd jobb lesz..

Fogok egyeztetni az orvosommal ezzel kapcsolatban..csak sajnos még mindig tart a vetélés.. :( ezt megvárjuk míg lezajlik.aztán lesznek vizsgálatok..

Köszönöm Nektek még egyszer!!

2018. ápr. 26. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, sajna nekem is ez történt. Amikor terhrs lettem fény derült a cisztamra is. Sajnos elvetéltem, azóta se jött össze a baba, helyette viszont megnőtt a cisztam, már 10 centis. Júliusban fogják kimuteni. :(
2018. máj. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!