Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés utáni magány, rossz...

Vetélés utáni magány, rossz lelki állapot?

Figyelt kérdés

Most vesztettük el a babánkat, a 9.héten.

Azt gondoltam, h ez velem nem történhet meg.

De megtörtént...és most érzések sokasága kavarog bennem...

Szerencsétlennek, nagyon szomorúnak, pechesnek érzem magam.

Hiába vannak barátnőim, de magányosnak érzem magam köztük...nekik pici babáik vannak, én pedig olyan kirekesztettnek érzem magam...

Ez normális dolog?

Vagy kell egy kis idő, míg helyrejön az ember lelke?


Ti tapasztaltatok ilyesmiket?



#magány #vetélés #Rossz lelki állapot
2018. jan. 6. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem a barátnőidre kell támaszkodnod, hanem a párodra.
2018. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ha így érzel. Ha valaki szeretne gyereket de elvetél át szokott menni egy gyász időszakon.

Hidd el amikor újra összejön aggódni fogsz de örülni is nagyon és akkor biztos megbékélsz a történtekkel. Persze előbb is sikerülhet feldolgozni, de sokan csak akkor tudják ha már ott a következő baba.

Egyébként az elsőnek igaza van, ne a barátnőiddel beszéld meg, mert ha ők nem vetéltek nem érzik át. A párod lehet a legnagyobb támaszod, gondolom őt is megviselte. Beszéljetek róla, az segíteni fog.

2018. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normàlis érzéseid vannak.Nekem is a 9.héten lett missed ab,de csak a 12.héten derült ki.Nehéz volt kivàrni a 3 ciklusnyi szünetet,de addig legalàbb rendbe jöttem.A legfontosabb,hogy nem a te hibàd volt!
2018. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Csodálatos férjem van, aki mindenben támaszom.

De vannak barátnőim is

2018. jan. 7. 08:22
 5/8 anonim ***** válasza:

En decemberben vesztettem el, mai napig nem tudtam feldolgozni. Masok elott tartom magam mintha mi sem tortent volna de belul darabokra hullottam. Sogornomet ma tudtam meg terhes, nagyon kene orulnom neki meg minden, de csak az jutott eszembe h neki lehet nekem nem, es beleszakadt a szivem!

Azt mondjak ido. Hat varok! Parom egy tunder imadom es mellettem van de az uresseget o sem potolja :(

2018. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sajnálom ami veled/veletek történt, én sajnos ugyan így vagyok, pedig nekünk csak 6 hetes volt, de a tudat hogy ott volt, és bennem volt, most meg már nincs szeptemberben történt, de azóta sem tudom feldolgozni. Fogytam közel 10 kg azóta, sajnos akinek a lelke érzékenyebb az ezeket nehezebben tudja feldolgozni. De túl kell lennünk rajta, és majd a következő kis angyalka pótolni fog minket, de akit elvesztettünk nem fogjuk elfelejteni, mert az első baba mindig ő lesz akit elvesztettünk. De sok erőt és kitartást kívánok.
2018. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 41.héten jártam igy .... orvosi mulasztásbol.Ez 2014 -ben volt azota született egy kisfiam akit imádok de leirtam neked privát üzenetben.Egyet akartam itt is leirni hogy ez egy hullámzo állapot ami sose fog elmulni ,lesz könyebb és nehezebb időszak de el nem mulik.Hiába van egy szép gyerekem nincs nap hogy a bátya ne legyen velem.Fontos hogy relativ jo szellemi -lelki álapotban vágj megint belle ,mert nehéz lesz ujra babát várni és csak tiszta aggyal lehet .Sok eröt kivánok mindenkinek!
2018. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hetesen indult be a szülés...ikrekkel mind2 baba 4 napot élt...temetés...hagyatéki...stb...baromi ronda lesz amit mondok de ehhez képest jó lett volna a 6 hétben elvetélni...ti már próbálkozhattok egy kis angyallal...mi a műtét miatt azt sem...mindennek megvan a jó és rossz oldala...azóta hogy vagytok?
2018. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!