Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan mukodik az ABmutet?

Hogyan mukodik az ABmutet?

Figyelt kérdés

Holnap lesz missed ABm

Elvileg reggel megyek es kb 1 korul mehetek is haza. Hogyan zajlik egy ilyen gyors mutet? Es ti mit vinnetek magatokkal arra a felnapra?

Meg nemszultem soha es baba sem volt csak ures petezsak 15mmes :(

Kb meddig verzem? Meddig nem lehet szeretkezni furdeni?

Koszonom a valaszokat.


2018. máj. 23. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Kontos, haloruha, papucs, betet, orvosi es személyes iratok-papírok a betegfelvetelhez.

Nekem csak sima ab-om volt. Tagitottak es venas altatasban történt a kuret. A tagitas maga faj, de kb 10 másodperc az egész.


A többi(furdes-szex) meg az orvos fogja megmondani, mert ahányan vannak annyi fele nézőpont van kb.

2018. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Törölköző, háloruha, papucs, bugyi, betét, esetleg kaja, és víz (ez utóbbiak fogyasztásával műtét után két órát várni kell). Nekem előző este (már bent feküdtem néhány napot) helyezték fel a lamináriát. Műtétre lábon sétáltam. Amíg előkészítettek ( végtagok rögzítése, branül behelyezés) az altató orvos feltette az általános kérdéseket. Aztán alvás. Elvileg 10 perc volt az egész. Kicsit fájt a hasam utána. Először erős, majd folyamatosan gyengülő vérzés, másnap már csak pecsételtem. Három és fél hete volt. Testileg rendben érzem magam, csak a lelkem szakadt darabokra. Holnap megyek szövettanért. És kértek vizelet mintát is. Ez kicsit megijeszt, de próbálok nem pánikolni.
2018. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Elvileg 28an mutottek volna de elkezdtem verezni es 22mmes a petezsak. Meg ma akartak muteni de mar ettem.... legjobban a tagitastol felek azon mar tultettem magam h nincs baba (nagyjabol..) ha 5 orat leszek bent kb nem tudom hogyan tagitanak ilyen gyorsan. Es mindenki mond mindent. Egyik h 2 het furdes es szex tilalom a masik h 6 het . Ezert kerdwztem kinek mennyi, idovolt.
2018. máj. 23. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
A tanítás nem kellemes, de elviselhető. Nekem fürdésre 6 hetet mondták, és nem javasolták a meleg vizet. Szexre első menzesz után, óvatosan. Még nem volt...
2018. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hányadik héten volt 15mm es petezsák?

Szabályos volt vagy szabálytalan?

Kitartás holnapra ;(

2018. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2 hettel ezelott 7 hetesen.

Ma az orvos megnezett uh-n hogy verzem.

Idaig szabalyos volt a petezsak mostmar szabalytalan 22 mmes.se embrio se szivhang. Idaig sem volt mondtak h valoszinuleg nemlesz semmibelole de nem gondoltam h ezlesz belole....

A mutet megha jolertem akkor reggel felvesznek 1-2 orat bent van a tagito altatnak lekotoznek ( minek kotoznek le????) 10-20p es kesz felkeltenek meg pihenek es mehetek is haza???

Javitsatok ki ha tevedek.

Es koszonom a batorito szavakat :)

2018. máj. 23. 22:50
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj es ezeket pakoltam be

Betet

Intim kendo

Wc papir

Pizsi

Torolkozo

Papucs

Papirok

Szemelyi stb

Innivalo

Kell meg valami vagy eleg lesz?

2018. máj. 23. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!