Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan néz ki vetélésnél az...

Hogyan néz ki vetélésnél az embrió?

Figyelt kérdés
Többször olvastam, hogy nők észrevették “menstruáció” közben az embriót. Ez hogyan néz ki 6-8 hetes korban? Miből tudom megállapítani, hogy volt-e baba, csak elment?
2018. máj. 25. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Google a barátod
2018. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ird be hogy ‘miscarriage x weeks picture’

Ertelemszeruen az x helyere a hetek szamat ird, amire kivancsi vagy.


Egyebkent igen nehez megtalalni, nekem meg 9 hetesnel is csak egy 3 centis zselegolyo szeruseg volt a petezsak es benne az embrio. Sok mindent nem lehetett latni belole, pedig kb 15 mm volt az ulomagassag, amikor elhalt.

3 vetelesem volt hasonlo idoben (plusz egy mutetes befejezesu) es egynel egynel meg sem talaltam. Annyi minden jon ott darabokban (mehnyalkahartya, alvadt ver) a sok verrel, hogy az ici-pici 1-3 centis petezsak a par mm-es embrioval alig eszreveheto.

6-7 hetesen pedig meg annyira sem, foleg hogysokszor eleve ures marad a petezsak, nincs is embrio...

2018. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
5-6. hetesen vesztettem el embriót, illetve petezsákot láttak csak előtte levő nap uh-n. Kis fehéres-pirosas zselészerű csomó jött ki egyben, persze vérzés kíséretében. Szomorú látvány, tudtam hogy ő az :(
2018. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem, mert volt egy kb. fél-negyed borsónyi sárgás zselés, de keményebb gömböcske a 3 hete késő menzeszemben.
2018. máj. 25. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál a 3 hét alatt?
2018. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit összetettebb a dolog. Jelenleg szoptatok, áprilisban volt a szülés óta az első menstruációm, ahhoz képest késett 3 hetet. Tesztet csináltam, negatív lett, de mivel szoptatok még így igazából bármi lehet. Akár később is foganhatott, lehet túl korai volt a teszt. De az is lehet, hogy nem volt baba. Viszont nagyon erős a vérzésem és a fájdalmaim is, pedig korábban is nagyon hasfájós voltam, de most nagyon erős a fájdalom, másabb a menstruációm is, pedig az előző “a szokásos” volt. Ezért gyanakodtam esetleg babára. Jövőhéten megyek amúgy is az orvosomhoz, de azért érdekelt személyes tapasztalat. Köszönöm szépen a segítő válaszokat!
2018. máj. 26. 01:07
 7/7 anonim ***** válasza:
En 7 hetesen veteltem el. Par cm -es gomboc szeru veres valamit lattam. Kb akkora volt mint egy szilva csak kor alaku.
2018. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!