Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Fél éve meghalt a babám...

Fél éve meghalt a babám meddig lesz rossz más családokat látnom?

Figyelt kérdés
Viszonylag jól elvagyok...viszont boltba vagy egyéb közösségbe nem tudok menni...mindenhol kisbabák vannak ...ha meghallom a baba sírást kiakadok...mit lehet ellene tenni? Nem állapot hogy még egy kiló kenyeret sem tudok venni ...

2018. jún. 21. 06:36
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Részvétem. Sajnos ezt így nem lehet megmondani, mindenki másképp dolgozza fel. Az idő azonban a barátod, hadd, hogy teljen, mindig csinálj valamit, foglald le magad valami hasznossal vagy olyannal, ami kikapcsol. Ahogy telik az idő, egy picivel könnyebb lesz. Minden jót.
2018. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem csak az újabb terhesség segített. A 23. hét végén vetéltem el, de azóta három gyerekünk van. Ugyan ezt éreztem, amíg nem lehetett próbálkozni, onnantól már jobb lett, de a gyógyír csak az új terhesség volt.
2018. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnàlom! Nem tudsz segítséget kérni, hogy fel tudd dolgozni?
2018. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...de igen már járok pszichológushoz de azt mondta hogy hosszabb idő lesz...sajnos nem tud csoda módszert amitől sitty sutty :( ...azért gondoltam hogy ne adj isten ha más is volt hasonló helyzetben neki mi segített...próbálkozásról szó sincs...egyenlőre biztos nem bírnék idegileg még egy terhességet másrészt a sürgős császár és az ikerterhesség miatt (már mint nagyobbat kellett vágni mint egy babánál szoktak) azt mondták 3 évig kizárt....viszont az így nagyon sok idő a "gyógyulásig"
2018. jún. 21. 08:46
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sajnalom!!


3 ev? De miert?a surgossegi csaszar miatt vagy nalad is lettek valami komplikaciok?


Es mindket baba meghalt?

2018. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos mind2 baba meghalt :( ... a vágás szóval a császár miatt mo dták....komplikáció nem volt...
2018. jún. 21. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sajnalom!:(


Nem tudom mennyivel nagyobb a heg, de nekem a csaszar utan 1 evet mondott az orvos. Igy furcsa ha nincs egyeb szovodmeny es jol gyogyul a heg miert kene varni 3 evig. Az nagyon sok.

2018. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezzetek meg egy másik orvost is. Még ha hosszanti vágás is volt a koraszülés miatt, akkor is egy év várakozást szoktak javasolni, ha nincs egyéb probléma.


A kérdésre válaszolva, adj magadnak időt. A gyászhoz idő kell. (Én 3 éve lesz hogy a kislányomat elvesztettem, és bár azóta születtek testvérei, a gyász még ma is előjön néha). Megnyugvást kívánok.

2018. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :-(


Hasonló érzés van bennem, 5 hete ment el a Szerelmem. A társaság, az emberek kinszenvedést okoznak. Bejárok dolgozni mert muszáj de képtelen vagyok szólni bárkihez. Nem tudom mimor fog elmúlni :-(

2018. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, részvétem. Nekem 3 vetélésem és egy halva született babám volt, én sem bírtam kisgyerek és babák közelében lenni egy darabig. A terhes nőkre is csak irigykedve tudtam nézni.

Az idő segített, és a 2 évvel később született kisfiam.


A barátnőm, aki elvesztette az 1 éves kislányát járt egy segítő csoportba is, ahová elvetélt és elhunyt babák szülei jártak. Neki nagyon sokat segített a közösség és a tudat, hogy nincs egyedül.

2018. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!