Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt már valaki aki kórházba...

Nórika 2000 kérdése:

Volt már valaki aki kórházba került mikor terhes volt mert vérzett de meg maradt a babája?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 15:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 6-14. hétig véreztem. Hematómám volt, nem biztattak, hogy megmarad, első héten ömlött belőlem a vér. Januárban született a kisfiam.
2018. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Az 5.dik hónapban volt ilyen.Egészséges babám született.
2018. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 6hetes vagyok és elkezdtem vérezni azonnal be jöttünk a kórházba kapok gyógyszereket ami vissza tartja nagyon remélem hogy nem lesz baja már ki sírtam a szemem
2018. jún. 27. 16:23
 4/25 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem mondom hogy ne sírj, hisz én is azt csináltam, drukkolok, hogy minden jó legyen. Írj majd
2018. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Èn barnáztam a 4.hèttől ,kaptam mèherősítő gyógyszert ès elmúlt .Most 18hetes vagyok ès rendben van minden,remèlem nem is lesz gond a kèsőbbiekben sem.Minden jót kívánok neked!
2018. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy majd holnap csinálnak ultrahangot meg teljes vérképet addig még izgulhatok 😞
2018. jún. 27. 17:24
 7/25 anonim ***** válasza:
Sajnos ez 6 hetesen még bármilyen kimenetelű lehet. Én is átéltem és barátnőm is, neki megmaradt, nekem nem. Minden attól függ, mi okozza. Nem érdemes mások történeteit olvasgatni mert a rosszaktól kiborulsz, a jók meg nem segítenek hisz minden eset egyedi, és ha neked rosszul végződik, az lesz a baj (én is így voltam anno) hogy másoknak bezzeg megmaradt, nekem miért nem? Holott sajnos minden attól függ mi az oka a vérzésnek.
2018. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Már most borzasztóan ki vagyok borulva mert itt a kórházban teljesen le szarják hogy mi van nem csináltak ultrahangot engem megvizsgált azt mondta minimális vérzés kapok gyógyszert aztán holnap csinálnak ultrahangot és ki derül hogy mi a helyzet😞
2018. jún. 27. 17:27
 9/25 anonim ***** válasza:

Harmadik babámmal 9 hetesen nagyon felidegesítettem magam, s elkezdett ömleni a vérem. A baba megmaradt, de még kb. fél napig véreztem. Engem rögtön megvizsgáltak ügyeleten, ultrahang is volt. Mutatták, hogy a baba ott van, még mozog is, ez megnyugtató volt. Első trimeszter végéig kellett gyógyszert szednem, már nem tudom, melyiket...


Barátnőm amúgy végig vérzett az első babájával. Ősszel már sulis lesz a nagyfiú.

2018. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok megnyugodni holnap úgyis ki derül
2018. jún. 27. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!