Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves lány vagyok És terhes....

17 éves lány vagyok És terhes. Anyukámmal holnap akarunk menni a korhazba. Hova kell mennem és mit fognak velem csinálni? Ha a nő gyógyászatra kell mennem kell idő pont?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 14:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
attól függ, miért akarsz kórházba menni.
2017. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, hogy hol laksz, nálunk kell időpont, anélkül csak sürgős eseteket fogadnak (sérülés, nagyon erős vérzés, görcs, műtét utáni problémák, terhesség alatti kezelést igénylő gondok stb), terhesség megállapításához kell időpont. De lehet, hogy máshol más a szokás. Hol laksz?
2017. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Na csak elmondtad? Làtod ez a helyes. A korhazban megallapitjak a terhesseget. Utana megbeszelitek hogy larad bagy megy a baba. Ott indent elmondanak.
2017. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Igen elmondtam.

Amugy még most megyünk elsönek. azért kérdezem hogy mi hogy lesz mert holnap akarunk menni

2017. jan. 1. 14:49
 5/29 A kérdező kommentje:

Itt ahol lakom, voltunk a hazi orvosnál

és ő mondta hogy szülővel kell bemeni a nő gyógyászatra. csak ennyit mondot

2017. jan. 1. 14:50
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
megtartod?
2017. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%
A vizsgalatra magara vagy kivancsi, vagy nem tartod meg es arra, hogy annak mi a menete? (Remelem, vagytok olyan helyzetben, hogy megtarthasd a babat).
2017. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

(Nem anyagi helyezett miatt mert ni nincs olyan problemank )

de nem akarom megtartani.

Es arra vagyok kivancsi, hogy ha holnap elmegyunk mit fognak csinalni stb

2017. jan. 1. 15:43
 9/29 anonim ***** válasza:
12%
Remélem anyád büszke rád, csak gratulálni tudok neki, 17 évesen szexelni van eszed, védekezni nincs aztán rohansz kapartatni.
2017. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Megállapítják a terhességet.Elmondod,hogy nem akarod megtartani.A többiről majd ott felvilágosítanak.
2017. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!