Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan ingyenesen...

Missed ab utan ingyenesen igénybe vehetem pszichológus segítségét?

Figyelt kérdés

Jóformán egyedül csináltam végig. A párom elkísért mindenhova, de sehova nem jött be velem. Nem kérdezett a műtéttel vagy a hogyanlétemmel kapcsolatban. Amikor kijöhettem műtét után a szobából kimentem hozzá (ő nem jöhetett be), csak annyit mondott, hogy fáj a dereka. Nem érdekelte mi van velem. Azóta sem változott a hozzáállása.

Nem akarok próbálkozni már.

Azt hittrm azért ilyen mert befordult, de nem. Tök jól elvan. Azon hisztizett utána való nap, hogy nem mehet pecázni.

Azt hiszem segítségre van szükségem, hogy talpra áljak és kilépjek ebből az egészből.



2018. júl. 15. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Sajnalom :(

Valoszinu , tudta a baba, hogy a ferfi nem varja szivesen ...

2018. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem fogad egy ingyen pszichológus, mivel sok embernek komoly betegsége, vagy egyéb nehézségei vannak, ők sem tudnak mindannyian ingyen pszichológushoz jutni, mert egyszerűen nincs annyi tb-s pszichológus, de hívd fel a körzetest (ha egyáltalán van) és majd ő megmondja tud-e fogadni.
2018. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem, mivel a sima abosoknak van utána lehetősége rá.
2018. júl. 15. 11:41
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor biztosan neked is van rá lehetőség, nálunk (Bp.) egy abortusz miatt nem fogadnak.
2018. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Közben felhívtam egy védőnő ismerősöm. Nálunk a családsegítőben van rá lehetőség. Csak azért írom, hogy hátha valakiben később felmerül ugyanez a kérdés.
2018. júl. 15. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
A szegedi női klinikán is van pszichológus, TB-s. Szerintem a nagyobb városokban van
2018. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nem így működik hogy aki sima abortuszos az igénybe veheti a tb-s pszichológust, meg aki jobban rászorul a missed abos meg fizessen érte stb. Ha úgy érzed ez kell akkor hívd fel a területi pszichológust és kérj időpontot. A nyári szabik miatt lehet nehézkesebb lesz, de tök mindegy miért mész fognak fogadni.
2018. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban a családsegítőkben kell legyen kötelezően pszichológus. A védőnő barátnő ugyan ott lakik? Érdemes lenne megkérni, hogy ő kérje neked ki az első időpontot.
2018. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akárki elmehet pszichológushoz tb-finanszírozottan, ha szükségét érzi. Nem beutalóköteles a szakrendelés, így csak időpontot kell kérned és kivárni a sorodat.

Azért jó, ha van ismerősöd, aki közben tud járni, vagy van olyan hely, ahova időpont nélkül is el lehet menni, mert gondolom, ezt a problémát nem 3 hónap múlva szeretnéd átbeszélni.

2018. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az ismerősön fél éve nyugdíjas, illetve másik megyében dolgozott, de elég jól képben volt mindennel. Nem bántam meg, hogy megkerdeztem.
2018. júl. 16. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!