Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Május 30. -án voltam együtt a párommal védekezés nélkül utoljára (másnap elutazott), június 1-én ahogy kellett megjött. Most július elején megint megjött de csak 1-2 nap volt. Rá egy hétre július 13. -án megint vérezni kezdtem, de ez már másmilyen volt és hatalmas fájdalmaim voltak. Július 15. -én elmentem orvoshoz, de Asztriában ( mert jelenleg itt dolgozom ), és hiába beszélek németül amit az orvos mondott nem biztos, hogy jól ertettem. Elvileg egy spontán vetélésem volt, de magától kiürült nem kellett orvosi beavatkozás utána. Ez most lehetséges? Egyáltalán hány hetes terhes lehettem? Természetesen otthon is elmegyek orvoshoz, de az még 2 hét, megbolondulok addig. Aki kicsit is tájékozódottabb a témában, kérem segítsen.

2018. júl. 17. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hetes terhes lehettél kb.

Ha kiürült rendesen a méhed, akkor a magyar orvos semmit nem fog látni, szerintem felesleges menned, hacsak ez nem a sokadik vetélésed.

2018. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt még vetélésem, terhes sem voltam eddig. Mindig védekeztünk, most az egyszer nem.. Tehát ilyen felesleges másik orvoshoz elmenni?
2018. júl. 17. 18:02
 3/4 A kérdező kommentje:
*ilyenkor
2018. júl. 17. 18:02
 4/4 anonim válasza:
Hasonlóan jártam én is januárban. Nem várt mensi másnapján teszteltem pozitívat, rá öt - hat napra megjött sajnos, durván és fájdalmasan. Elmentem orvoshoz ultrahangra, azt mondta, kitisztultam, nincsen semmi probléma. Várni sem kellett az újbóli próbálkozással. Most 14. hetes a pocakban a pici. :) Szerintem próbálj nem aggódni, ha darabos volt és erősebb, valószínűleg kitisztultál. Viszont itthon is menj el az orvoshoz megnyugtatásképpen feltétlenül.
2018. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!