Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki "elveszítette kisbabáját...

Aki "elveszítette kisbabáját kapott rá választ miért történhetett?

Figyelt kérdés

Köldökzsinóron apró hurkok,metszlapon 3-nál több érátmetszet

azonosítható.Szakadozott placenta,bevérzett ind.2cs.T.eg


2015. ápr. 30. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Nagyon nehéz feldolgozni egy Kisbaba elvesztését, különösen akkor, ha a terhesség már előrehaladott volt.

Sajnos nem vagy egyedül. Sokan vagyunk, keressük a választ a miértre. Másfél éve középidős terhességet veszítettem el, Kislány volt, egészséges. Kinyílt a méhszájam és sajnos nem lehetett már segíteni rajtunk, meg kellett szülnöm.

Ezek után vált biztossá a korábban csak erőteljesen vélelmezett diagnózis: méhszájgyengeség.

Ha tudod is a miértet akkor sem könnyebb, sőt talán jobban terheli a lelkedet az egész.

Minden jót kívánok Neked és, hogy mielőbb tudd elfogadni a hiányát.

2015. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Őszintén sajnálom!Sajnos mi is félidőben veszítettüke el.

Annyi sok vérvételen vizsgálton vagyunk túl.

Ok az tutira van de mi lehet az? Kérdésem azért írtam ki mert ha valaki esetleg tudna segíteni mit tegyek másképpen..?-.... hisz mindent megtettem.

Pihiztem clexan szuri,femibion vitaminok.utro, stb.

2015. ápr. 30. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ket hete szakitottak meg a terhesseget, elhalt. 9 hetes volt, de okot nem mondtak, " orvendjek, hogy meg ilyen pici volt, ha elment, akkor igy volt a jobb"...nagyjabol ez volt a valasz... De miert kell ez igy legyen, miert kell ez megtortenjen stb. en sem tudom, es nekem sem mondtak. Sajnos. Minden jot kivanok mindenkinek, aki ezen atment.
2015. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hetesen műtéti uton vették el mert megállt a fejlődésben :(

Nem kaptam választ azt mondták jobb ezt nem firtatni.

2015. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt a missed ab műtét...:( azt mondta a doki, 1001 oka lehet, abból csak 2-3mat ismerünk, es azok ellen megtettük amit lehet... Megis elment a kis angyalka .... Sajnálom ami veletek történt.. Illetve ami velünk történt es remelem soha többe nem élünk at ilyet. <3
2015. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!