Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Csajok! Titeket missed ab...

Csajok! Titeket missed ab utan hogy vizsgaltak meg? Ultrahang esetleg? Engem csak ujjal vizsgalt meg a doki, es a mutet utan egybol se vizsgaltak meg.

Figyelt kérdés
Sot, mikor bebizonyosodott a terhesseg, akkor is csak ujjal vizsgalt meg mondvan ludtojasnyi a mehem, aztan ra masfel hetre elkezdtem verezni, es akkor neztek csak meg uh-val meg mutet elotti napon, es ennyi..
2018. júl. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Uram isten, nem ártana dokit váltani..nekem missed előtt volt vagy 5 uh, két orvos erősítette meg a missed-et. Utána is volt uh, h kitisztultam-e.
2018. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Meg arról nem is beszélve, h mi lett volna ha ne adj isten méhen kívüli? Olyankor pl minden perc számít, mindig meg nézik akkor is ha csak 5-6 hetes a terhesség.
2018. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 hetesen voltam dokinal es mikor elkezdtem verezni akkor derult ki uh-n, hogy mar 3 hete elhalt a baba..
2018. júl. 23. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem minden alkalommal megvizsgaltak ultrahangal. Akkor is mikor megallapitottak a terhesseget es mikor elkezdtem verezni es kiderult a missed ab. Kozvetlenul a mutet utan is akkor meg altatasban voltam es a 4 hetes kontrolon is.
2018. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, engem is megnéztek közvetlenül a műtét előtt is.
2018. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!