Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van akinek csak az ultrahangon...

Van akinek csak az ultrahangon derült ki hogy nem él a baba? Voltak valami arra utaló jelek vagy tünetek hogy már nem él?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 20:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.10hetes vagyok és volt már egy vetélésem 7hetessen elhalt a magzat elötte barnáztam..legközelebb 12hetessen kell mennem uhra. nagyon félek hogy valami baj van terhes tüneteim megvannak mell duzadás néha émelygés a szagoktól állandó éhség érzet kívánóság fáradtság viszont a hasam már nem szurkál félek hogy azért mert nem nő a méhem és nem fejlődik a baba.7+2hetesen voltam uhon akkor volt szívhang is voltam 9hetesen is az orvosomnál de akkor nem uhozott meg mert a sok uh árt a babának azt mondta.. úgy hogy legközelebb a 12.héten lesz..szerintetek ha az elsővel barnázatam akkor ha valami baj lenne akkor most is barnáznék? tudom nem egyforma 2terhesség de találán így nagyobb az esély hogy most is barnáznék ha baj lenne..laborba voltam 8.héten minden rendben jók az eredményeim.
2018. júl. 27. 12:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne idegeskedj ezen, reménykedni kell, hogy minden rendben lesz, ne rágódj rajta.
2018. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem kéne idegeskednem meg arra gondolnom hogy baj lehet csak ugye bennem van a "félsz" mert az esőre (ami elment) több évet vártunk ez a baba előse összejött nagyon szeretnénk ha most minden rendben lenne de nagyon sokára van még a következő uh és nem tudom hogy hogy "birjam" ki addig..a terhesség eleje a leg "rosszabb" várakozás még nem érezni mozogni a babát..
2018. júl. 27. 13:57
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

ha ennyire félsz, menj el egy magánrendelésre, hogy nézzék meg a babádat.


Amúgy sehol és senki sem bizonyította, hogy az UHnak bármi negatív hatása lenne... hány éves a dokid???

2018. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmilyen terhességi tünetem minimális mellfájdalmon és egyszer-kétszer jelentkező émelygésen kívül, gyanakodtam is, de mindenki nyugtatgatott, hogy van ilyen, ne aggódjak, örüljek. De nem tudtam örülni... Az 5 hetes UH-n még csak petezsák volt (szabályos), de már arra is azt mondta a doki, még csak 3-4 hetes terhesség; 3 héttel később volt szikhólyag a petezsákban, de nem volt "szívhang", és a méretek alapján 6w1d-nek felelt meg a terhesség, pedig akkor már bőven a 7. hétben kellett volna járnom. Mondta a doki, hogy ez nem jó, menjünk vissza egy hét múlva (ez volt tegnap), 50-50% esély van mindkét kimenetelre. Visszamentünk tegnap, a petezsák ugyan 27 mm-re nőtt, de szabálytalan lett, és ami benne volt, az nem fejlődött tovább, így sajnos missed ab és gyógyszeres befejezés (külföldön élek). A közérzetem az egész egy hónap alatt, amíg tudtam, hogy terhes vagyok, kb. egyforma volt, nem volt egyértelmű jele, hogy a folyamat valamikor megszakadt.
2018. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A felelemtol rettegestol nem lesz semmi maskent ahogy van.

Nincs hatasod ra ne stresszeld magad azon amin nem tudsz valtoztatni

2018. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
6. hetes ultrahangon tudtam meg, hogy halott a babám. Holnap missed ab. Soha, senkinek nem kívánom ezt az érzést. Két napig úgy éreztem, meghalok. Aztán összeszedtem magam és már csak a jövőbe nézek, pozitívan, mert máshogy nem lehet. Alig várom, hogy újra próbálkozzunk. Egyébként nekem annyi jele volt, ha ez annak vehető, hogy vasárnap pár csepp barnázásom volt, azonnal sürgősségi, ott progeszteront kaptam és rögtön meg is szűnt.
2018. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!