Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek milyen tünetei voltak...

Kinek milyen tünetei voltak elhalt terhességnél?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve...magánorvosom nem csinál ultrahangot ezért mindíg az sztk ba visz. Ott a szonográfus hölgy nem épp kedves. 6 hetesen azt mondta nem lát babát csak petezsákot szerinte ez elhalt terhesség. Másnapra sikerült időpontot kérnem egy magánklinikára ahol egy másik orvos azt mondta 6mm es babát lát és a szívhang is rendben van (én is hallhattam). A táppénz miatt vissza kellett mennem a saját orvosomhoz ott újra ugyanaz a szonográfus hölgy volt. Aki közölte továbbra sem lát semmit. Én ekkor megmutattam a leletem amit a magánklinikán kaptam. Vágott egy fejet majd közölte megnéz hüvelyi uh.val. Azt mondta ő is látja már a babát de 6mm és szívhang nincs. Nem tudom már mit gondoljak mert semmi komolyabb tünetem nincs. A szabadságolások miatt csak 29 .ére kaptam időpontot másik orvoshoz. A sajátom jövőhéten beakarja fejezni a terhességet műtétileg. De én továbbra is bízom hogy minden rendben van csak a hölgy tévedett ismét

2018. aug. 18. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tünetem nem volt,az első meddőségi vizsgálatra mentem,amikor közölte a dokinő hogy terhes vagyok. Azt se tudtam hogy jutottam haza,sírjak e vagy nevessek. Akkor már egy éve probálkoztunk eredménytelenül. Teszt se mutatta ki. Akkor már egy ideje el volt halva az embrio. Utána kezdtem barnázni,vérezni,majd megmůtöttek.
2018. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem továbbra is erős a teszten a pozitiv csík, szédülés hányinger is van talán a mellem nem annyira érzékeny se vérzés se görcs. Ezért próbálok még bizakodni
2018. aug. 18. 12:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a magánklinikán hallották a szívműködést, akkor ne engedd a mütétet addig, amíg újra meg nem vizsgálnak ott.

Nekem nem volt semmilyen tünetem. Pozitív teszt után elmentem a dokihoz ott csak szabálytalan üres petezsákot látott, 2 hét múlva kellett volna visszamennem, de azt mondta, hogy ne számítsak túl sok jóra, bár csodát már ő is látott. 1 hét múlva beindult a vetélés, amit aztán műtéttel fejeztek be.

Én a helyedben nem engedném, hogy megpiszkáljanak, addig amíg a magándoki nem mondja rá az ament.

2018. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem a petezsák is szabályos.
2018. aug. 18. 15:07
 5/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ne engedd a műtétet,amíg nem vizsgálnak meg jobban.Várd ki a 29.-ét.Addigra biztos lesz,hogy él vagy nem.
2018. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így, az első babánknál a 12 hetes uhn derült ki, hogy 9.héten megállhatott a szíve, missed ab lett. Másodiknál hetente jártam uhra, barnáztam is elejéről,kaptam progi pótlást. 9hetesen az sztkban azt mondták elhalt, missed ab megint. Másnap az uzsokiban szonográfus ismerős megnézte reggel semmi baja nem volt, erős szívhang mellett lubickolt a drágám, már 5 éves :)

Gondolom az sztkban szutyok régi uh gép van, a rendelőben meg jó.

Próbálj megnyugodni, és semmiképp se engedd a műtétet a jövő héten! Bár a kórházban is úgyis megnézik előtte, nekem az elsőnél felvételkor és a műtét előtt reggel is csináltak uht, hátha ;(

Drukkolok!

2018. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
Milyen durva ez a dolog,hogy élő terhességre is azt mondhatják hogy nem él:(
2018. aug. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerdán 16 órára sikerült találnom egy másik orvost. Szorítsatok hogy minden rendben legyen!
2018. aug. 19. 11:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szurkolunk!

Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény!

2018. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon drukkolok neked. írj majd kérlek hogy mi Volt.
2018. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!