Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Amikor valakinél 8-10hetes...

Amikor valakinél 8-10hetes terhességnél elhal a magzat, vagy el sem indul a szív működés, a terhességi tünetek, pl. émelygés megmarad?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik tethessegemnel kb 10 hetesen allt meg a szivmukodes (addig rendben fejlodott az embrio) es kb ez ket hetig meg ki sem derult, mert a tuneteim megvoltak. Egyik naprol a masikra szunt meg kb minden tunet, puffadas, rosszullet, stb, masnap mentem uh-ra es mar nem volt szivmukodes. Meret alapjan mondtak meg, hogy kb ket hete halt el. Szoval nem korai, akkor szerintem ido kell, amig a hormonszintek csokkennek annyira, hogy megszunjenek a tunetek.

De pl volt olyan terhessegem is, ahol kb semmi tunet nem volt, de a baba rendben volt.

2018. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezután volt egészségügyi kaparás?
2018. jan. 10. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 babám is meggondolta magát *.*

A 6., Illetve a 8.hetben.

Mind2 esetben pár napon belül elmúltak a rosszullétek, így utólag azt gondolom, nem is voltak olyan durvák ezek a rosszullétek. (Azóta 2babam is megfogant, náluk tényleg rosszul voltam)


Erről akkoriban úgy olvastam hogy akár 3het is lehet míg a hormonok visszaallnak, ezidő alatt még érezni az émelygést is.

2018. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utso vagyok újra... A 6.hetesnel el sem indult a szívműködés.
2018. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6. hétig voltak tüneteim. Pattanásos arc, mellfájdalom, aluszékonyság. Aztán semmi az ég világon. Volt is emiatt 1 rossz előérzetem de próbáltam elhessegetni ezeket a negatív gondolatokat. 8 hetesen mentem először orvoshoz. 6 mm es embrió kb 6. Hétig fejlődött. Missed ab lett a vége. Műtét után 2 héttel még egyértelmű pozitív volt a tesztem.
2018. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 10 hetes voltam mikor megcsinaltak a beavatkozast, mert az embrio leallt a fejlodesben. Szivhangot vegig nem talaltak 8 hetesen sem. A terhessegi tuneteim 8 hetol lassan megszuntek. Az muvi abortuszt kovetoen a masodik naptol teljesen megszuntek a terhessegi tuneteim.
2018. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!