Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valaki tud segiteni inzulinrez...

Valaki tud segiteni inzulinrezisztenciaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
4 hetesen megallapitottak, hogy terhes vagyok, azonban ezzel egyszerre az orvos azt is kozolte, hogy mindket petefeszkem tele van kis cisztakkal, nekem is mutatta, sok kia pottyocske az uh kepen. Azt mondta el kell mennem korai cukor terhelesre, mert ez inzulinrezisztenciara utal. Azonban ezt mar nem kellett kivizsgaltatni, mert 6 hetesen a elveteltem. Ezt muszeresen kellett befejezni. Nem tudni mitol ment el, vagy van e koze ehhez az inzulinrezisztencianak? Tobb tunet stimmel.. Mihez fogjak? Kihez menjek? Valamint tenyleg lehet, hogy ezmiatt ment el a baba? Annyit olvastam mar utana, megis jobb lenne egy tapasztalttal beszelni errol, hogy erre kapok gyogyszereket? Vagy nem lehet kigyogyulni? Vagy hogy van ez?
2018. aug. 31. 17:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon szepen koszonom ezt a 100%-ig hasznos valaszt!!! szerintem a kozeljovoben fogok irni, koszonoom!! :)
2018. szept. 1. 12:52
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy nagyon nehezen tudtam teherbe esni, de legtovabb a 6 hétig tudtam vinni a terhességeket, mert megszakadtak. Ekkor egy ismerős mondta, hogy ő is mindig elvetélt, amig ki nem derült nála az ir, majd kapott gyógyszert, és utana megmaradt a baba. Beleültette a bogarat a fülembe, elkezdtem magán úton utana járni a dolgoknak. Akkor már lombikoztunk is. Mire odaig eljutottam, hogy gyógyszert is szedtem a bajomra, 2 lombikterhességet szintén elveszítettem. Végül 3\4 év gyógyszerszedés és diéta utan, ki tudtam hordani egy terhességet. A meddőségi központ nem foglalkozott az ir-val.
2018. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!