Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti hogyan mondtátok el, hogy...

Ti hogyan mondtátok el, hogy elvetéltetek?

Figyelt kérdés

Most megyek majd orvoshoz a 12.heti UH-ra és nagyon félek, hogy esetleg valami baj van. Ti hogyan mondtátok el a rokonoknak/barátoknak hogy elment a baba?

Elöre is köszönöm ha ezt megosztjátok velem.


2018. szept. 14. 07:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

lehet tényleg dilis vagyok hogy ennýit olvasgatok itt. Megrémít ez a sok baj, amit mások írnak. Valószínüleg tényleg jobb lenne ha törölném magam. igazatok van, ez így nem normális. Megfogadom amit írtatok. köszi hogy nem kerteltek és így a "szemembe" mondjátok hogy tök hülye vagyok :)

Mentek a zöld kezek

2018. szept. 14. 09:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint jobb ha nem olvasgatsz itt mert rossz hatással van a lelkedre.Miért volna bármi baja a babának?

Nem kell olyanon agyalni ami több mint valószínű hogy nem történik meg.

2018. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Megrémít ez a sok baj, amit mások írnak"


SZóval. Tegyük fel, van most Magyarországon 100.000 kismama.

Ebből úgy 1000 ír ide kisebb nagyobb bajjal.

A maradék 99.000-t miért nem veszed figyelembe???

Akinél minden oké, az nem fog ide írni, hogy minden ok. Meg sok kismama nincs is itt.


De ha ez megnyugtat, tegyél fel egy olyan kérdést, hogy nálad minden rendben volt a terhességgel, egészséges babád született???

És ott majd meglátod, mennyi a "baj", és mennyi az egészséges szülés.

2018. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Nyilvan mindenkinek van valami baja, azert irogat ide. En sem irok ki kerdest rola, h ma apjaval van a gyerek, nekem így szabim van es milyen jo nekem. Olvassak vagy kavezzam vagy mindketto egyszerre?! :D
2018. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Terhesen légy szíves ne olvasgass ebben a témában!
2018. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hogyan mondtam el? Sirva :(
2018. okt. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!