Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy reagálnátok arra, ha...

Hogy reagálnátok arra, ha megírnátok egy barátnőtöknek, hogy elvetéltetek és ő nem válaszolna erre semmit?

Figyelt kérdés
Eléggé megviselt a dolog, egy pár hétig nem beszéltem senkivel, utána se sokmidnenkinek mondtam el. Van egy gyerekkori jó barátnőm, aki külföldön él, neki megírtam emailben, hogy mi történt és azt is, hogy jó lenne találkozni, meglátogatnám, mert nagy szükségem lenne rá. Nyár óta nem találkoztunk, csak emaileztünk. Ez már legalább 2 hete, azóta semmi válasz... Kicsit rosszul esik, azt hittem egyből visszaír vagy felhív, de semmi. Igaz, nem tudom, hogy elolvasta-e, de nem hiszem, hogy ilyen sokáig ne nézné az emailét. Ti mit reagálnátok?
2015. márc. 23. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel, lehet neki is épp valami baja van.

Sajnálom.

2015. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel! Nekem volt olyan,hogy annyira el voltam havazva,hogy hetekig rá sem néztem az e-mailjeimre. Lehet,hogy őt is ledöbbentette, hirtelen nem tudta,mit mondjon,hogy vigasztaljon,most meg szégyelli magát,hogy nem jelentkezett. Akármelyik verzió is, egy gyors hívás mindent megold.
2015. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Majd egyszer ismeretlenül jussak eszedbe /ne történjen így/de sajnos saját tapasztalat NINCS jó barát-nő bár lenne!

Csak addig vagy érdekes míg valami rossz dolog történik veled csak addig és és akkor keres meg hogy megtudja mi az a nem jó ami történik veled! :(

Amióta BOLDOG vagyok családom lett már nem keres.De azt tudom róla hogy azóta elvált sajnos sosem éltek jól.Ha mai napig ha néha rá gondolok őszintén sajnálom megvisel hogy a gyermekeik nem családban nőnek fel.

2015. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű ám a másik félnek sem ilyenkor:( Tudom magamról, most vetélt el a kolléganőm. Azt sem tudtam először, hogyan álljak hozzá.
2015. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as elfelejtettem a napokban találkoztam anno régi ismerős nőcikével nem barátnőm de nagyon kedveljük egymást.

Tudta babát várnunk találkoztunk kérdezzük egymást hogy vagytok?a szokásos --akkor döbbent rá nem látja nincs pocakom nagyon megviselte őszintén.Nagyon sírt.

Próbált pozitív dolgokat javasolni jól esett törődése.

Nem beszélt soha aról hogy valaha történt-e vele ilyen eset de ha kicsit is,átérezte a fájdalmainkat hisz ő is "édesanya.Elmondta nagyon fájó most nekünk látni ő két kislánnyal sétál kezüket fogva.Nagyon örültünk nekik aranyosan kisédesek de igen szívszorító volt látni nekünk most nagyon nehéz!

Nagyon sajnálom a történteket!

Azt gondolom most olyan nőkkel tudnál beszélgetni akár itt levelezni akik átélték ezeket a fájdalmakat!

2015. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Én tesómmal jártam ugyanígy!Míg terhes voltam,el volt ájulva,skype-on folyton a babáról beszélt.

Aztán megtörtént a baj,egy hónap múlva hazajött(külföldön él ő is) két hét alatt annyit nem kérdezett meg,hogy vagyok.Dögöljön meg az ilyen!!

2015. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os sajnálom ettől még fájdalmasabb amikor a szülők így viselkednek.Kis nyugalmat,erőt adna a törődésük.Szükségem lenne egy ölelésre nem kellene hogy beszélgessünk csak érezném hogy szeretnek.De sajnos el van mindenki magának! Szomorú!
2015. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!