Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki mikor esett újra teherbe...

Ki mikor esett újra teherbe spontán vetélés után?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7 hónap után tervezetten, de azt mondta az orvos, hogy 3 hónapot minimum várjunk.
2018. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt!

Én is most vesztettem el a babámat, így átérzem.

Bocsi h belekérdezek és nem tudok érdemi választ.

Neked mit mondott az orvosod? Mikor próbálkozhattok?

2018. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Múlt héten voltam 6 hetes, akkor voltam a 0. Uh-n. Akkor még minden rendben volt, bár azt mondta a doki hogy talán egy picivel kisebb, mint kellene.

Mára kaptam időpontot újra Uh-ra.

De múlt hét kedden elkezdtem vérezni. Hiába feküdtem és szedtem a gyógyszereket, sajnos nem jött össze.

Az uh-s orvos azt mondta hogy rendben kitisztult. Holnap fogok a nőgyógyásszal beszélni hogy hogyan tovább...

Csak mivel tudom hogy sokan vannak ebben a cipőben így gondoltam megkerdezem mik a tapasztalatok

2018. dec. 10. 18:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Elmúlt a vérzés és 42 napig nem jött meg akkor védekeztünk is, aztán második hónapban sikerült
2018. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta h szépen kitisztultam. Így akár már próbálkozhatunk is.

Azt hiszem mi azért megvárjuk az első mensit. Inkább lelki okok miatt.

2018. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Július 18-án volt spontán vetélésem, október 14-én lett újra pozitív a tesztem. Pénteken megyek 12 hetes uh-ra. Nekem progeszreron hiányom van/ volt. Gyógyszert szedek jelenleg is. Nagyon izgulok, hogy ezúttal minden rendben legyen. Neked is szorítok!
2018. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 momoka 2002 ***** válasza:
Nalunk 1-2 menzit javasolnak varni. 2 ev alatt 4 terhesseg. 1 kemiai, 10.13. Heti missed ab es most 21 hetes kismama vagyok. Fel a fejjel bizz benne.
2018. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A lényeg lényege hogy minimális legyen a stressz szint. Na akkor fog ( kb minden) összejönni... ;)
2018. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Sokat jelent ez most nekem!

Kedves 8-as válaszoló! Nagyon betalált amit írtál... Nagyon stresszes a munkám, úgy érzem ez is hozzá járult ehhez. Nagyon azon gondolkodom hogy ott hagyom. Már ott akartam hagyni, de pont aznap pozitív lett a teszt.

Holnap már megyek dolgozni és elkap az undor és a hányinger...

2018. dec. 11. 15:19
 10/16 A kérdező kommentje:
És kívánom mindenkinek hogy hozzon az új év mindenkinek sok örömöt, sok egészséges babát!
2018. dec. 11. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!