Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki mikor esett újra teherbe...

Ki mikor esett újra teherbe spontán vetélés után?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 15:42
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem műtéttel kellett befejezni, maghalt a magzat. Utána fél évet javasoltak várni, és akkor össze is jött, meg is született, aztán masfel év múlva mégegy testvér. Kárpótlás volt a javából. Ne aggódj! 😉
2018. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nekem hála istennek "rendben" lezajlott a vetélés, nem kell műtéti beavatkozás, teljesenen kitisztultam.

Az orvosom azt mondta, hogy mivel egészséges vagyok és semmi rendellenességet nem talált nyugodtan próbálkoztunk újra, nem kell várni.

2018. dec. 14. 09:27
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon együttérzek veled, én is most vetéltem el. A 10. hétben jártam. Szombat reggel vettem észre, hogy vérzek. Azonnal bementünk a kórházba, de sajnos az orvos semmi jót nem tudott mondani....nem volt szívhang és az embrió sem úgy nézett ki, mint ahogy a 10. héten ki kellene néznie. Szóval nálam simán lehet, hogy az embrió már hetekkel ezelőtt megállt a fejlődésben. Vasárnap volt a műszeres befejezés, jövő szerdán megyek kontrollra, remélem mindent rendben fog találni az orvos és hamarosan újra próbálkozhatunk.

Neked is az első terhességed volt?

2018. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen, az első volt... Nagyon nehéz... Minden nap eszembe jut.

De optimista vagyok! Sokat tanultam az elmúlt hetekből!

Csak elfogadni nem könnyű hogy ez most így alakult.

2018. dec. 14. 19:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Okt 15-en (sors fintora, hogy a perinatalis gyasz vilagnapjan) mutottek missed ab-bal, egy honap mulva probalkozhatunk.

Elfogadni meg egy ideig nem fogod tudni szerintem. En mar ugy ereztem, fel tudtam dolgozni teljesen, amikor visszamentem kontrollvizsgalatra. Rossz volt a sok kismama kozott ulni a varoba, amint hazaertem, kitort belolem a zokogas. Tegnap a parom szuleivel beszelgettunk, az apukaja azt kerdezte, hozzank mikor jon a golya? Hadd ne mondjam, mit ereztem... Neha elfogadom, hogy ez van, nem en vagyok az elso sem az utolso, maskor pedig orditani tudnek, hogy miert en...

2018. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2015. februárjában 5 hetes vetélésem volt, aztán májusban 7 hetesen vetéltem el. Októberben újra terhes lettem, az a terhességem megmaradt, abból van egy kisfiam. Szülés után 10 hónapra újra terhes lettem, de 6 hetesen elvetéltem. Ezután több, mint 1 év múlva lettem terhes (közbejött egy betegségem), most vagyok 27 hetes terhes ikrekkel. Ha megszületnek, olyan lesz, mintha minden elveszített gyermekem helyett kaptam volna egy másikat.

(egyébként minden vetélésem spontán volt és teljes, nem kellett művi beavatkozás, így a betegségem idejét kivéve nem is védekeztünk).

2018. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!