Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab - kell mutet vagy sem?

Missed ab - kell mutet vagy sem?

Figyelt kérdés
Sajnos elhalt a babank a kilencedik heten. A doki azt mondta a nejemnek, hogy varjunk, magatol ki fog tisztulni, viszont a neten meg azt olvasom, hogy ilyenkor szinte mindig muteni szoktak. Most megis mi legyen? Aggodom a felesegemert..
2018. dec. 17. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is missed abom lett, 12 heti uh-n vettük észre hogy 9+3 hetesen elhalt a baba. 1 héttel későbbre kaptam időpontot a műtétre, hátha megtisztul magától. Meg is indult a vetélés, leváltak a méhnyálkahártyák de a baba bent maradt :( Műteni kellett.

Talán jobb is volt így, mert napokig vérezgettem, görcsölgettem, műtét után rögtön jobb lett. Jobb túlesni rajta, mint szenvedni.

Sajnálom, hogy nektek is át kell élnetek. Majd a következő baba sikerülni fog!

2018. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem kitisztult magatol gond nelkul, csak varni kellett.

4 vetelesem volt osszesen 8 es 12 het kozott, elhalt embrioval.

Elsonel egybol kertem a mutetet, nem is vartam, csak tul akartsm lenni rajta.

Masodjara mar nem akartam mutetet, ha nem muszaj, mert par homapon belul lett volna az elso utan. Egeszsegesebbnek gondoltam a termeszetes vetelest.

2018. dec. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attol is fugg, mennyi ido telt el miota elhalt a baba. Ha sokaig nem megy el magatol es nem is mutik, akar sulyos problema is lehet belole.
2018. dec. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. Héten volt vetélés, rá azt hiszem 2 hétre kellett visszamennem. Megnezett UH-n a doki, teljesen kitisztultam szerencsére, nem kellett műtét. Rá fél évre újra terhes lettem, és most egy 3 hónapos egészséges gyönyörű kisfiú anyukája vagyok. Kitartást, minden rendben lesz! Ha műteni is kell, ne aggódjatok, az csak a feleséged érdeke hogy ne maradjon benne "semmi". Majd az orvos megmondja mi lesz! Sok lelki erőt!
2018. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én el vetéltem nekem egészségügyi küret volt el kell menni orvoshoz 13hetes voltam :)
2018. dec. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 10. héten vetéltem el. Egy szombat reggel észrevettem, hogy vérzek, fájdalmaim nem voltak. Azonnal bementünk az ügyeletre, és akkor mondta az orvos, hogy sajnos elhalt az embrió. Azt mondta, hogyha most nem vérzek nagyon akkor menjek haza, hétfőn jöjjek vissza a műtétre. Beszéltem ezután a saját orvosommal is, aki azt mondta, hogy menjek kedden, mert ő akkor lesz bent, pár napot nyugodtan lehet várni.

Vasárnap hajnalban viszont nagyon erős görcseim lettek és nagyon erősen elkezdtem vérezni, úgyhogy bementünk a kórházba és meg is csinálták a műtétet.


Minden nő máshogy reagál ilyenkor. Lehet, hogy valaki kibírta volna azt a pár napot, nekem viszont beindult magától a kilökődés.

2019. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!