Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab mutet utan hogyan...

Missed ab mutet utan hogyan oldottatok meg a hazaseletet?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan nem mondtak semmit a korhazban, neten olvastam, hogy ket hetig tilos a szex. Azert ember legyen a talpan, aki be tudja tartani, hacsak nem koltozunk kulon addig :)
2018. okt. 17. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

És mit csinálsz majd szülés után? Ott 6 hétig semmi.


Picit gondolkodnod kellene.

2018. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ki fogjátok bírni
2018. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Problémás terhességem volt, ezért egyáltalán nem szexelhettünk egész terhesség alatt (!), ami 38 hétig tartott, nem 2-ig- plusz utána még 6 hétig nem lehetett.

Szóval jó, ha edzed magad ezzel a 2 héttel, mert nem tudhatod, hogy mit hoz majd a következő...

2018. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért két hetet ki lehet bírni, szerintem fontosabb, mint egy esetleges fertőzés...
2018. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem 6 hét az a 2 és igen, ki lehet bírni.
2018. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 babyboom567 ***** válasza:
81%
6 hétig nincs szex.
2018. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyoj sem tini, sem ferfi, sem nimfoman, csak egyszeruen egeszseges no. Ket napja estem tul a muteten, meg kicsit depis vagyok, nemigazan erdekel most meg semmi, csak a ferjemre gondoltam, azert nem szeretnem elhanyagolni ket hetig, ezert kerdeztem.

Furcsanak talalom viszont, hogy nem hivtak fel erre a figyelmem a korhazba, csak annyit mondtak, hogy 3 honapig vedekezzunk, utana lehet hozzafogni a babaprojekthez

2018. okt. 17. 09:53
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez kamu akar lenni? Persze, hogy ki lehet bírni. Emberek vagyunk, nem üzekedo kutyák. Meg hónapokat is képes az ertelmesebbje varni, ha a helyzet úgy kívánja.
2018. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
A férjedre gondoltál. És még soha nem csináltátok máshogy? Használd a kezedet és a szádat. Férfiak milliói bírnak ki többet is ennél a pár hétnél.
2018. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szex gyógyítja a lelket és nem csak azzal lehet szeretni egy férfit. Két hetet ki lehet bírni, csináljatok közös programokat. Nekem is volt vetélésem, hetekig magam alatt voltam, valahogy az utolsó gondolatom volt az hogy ihajj de szexelnék egyet.
2018. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!