Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Két vetélés után indokolt egy...

Két vetélés után indokolt egy hormonális vérvétel ugye?

Figyelt kérdés

Ma van a mensim 3. napja,most jöttem ki a nőgyógyasztól,ahol én javasoltam a kivizsgálást, de szerinte nem indokolt,próbálkozzunk nyugodtan. 35 éves vagyok és az első terhességgel.semmi probléma nem volt.

Most fogjam magam és menjek el egy útbaeső magánlaborba és 20e ft-ért nézessem meg,vagy menjek vissza és bąsszak az asztalra,hogy igenis írja ki?


2019. febr. 11. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
En egy magandokihoz mennek el. Nekem az van, elso baba 4.honpra osszejott a kisteso nem akar, o adott egy haladekit, de ha en nem akarok varni addig akkor hamarabb kivizsgal. Egy jo doki minden penzt meger, foleg, hogy 35 vagy, meddig varjal meg? 40eves korodig? Foleg 2 veteles utan, ne haragudj de en elkuldtem volna a pi..ba. Az en dokim tudja, hogy a ferjem kora ami miatt eveket nem akarunk varni, o is 35, mondtam mikor jojjon a kisteso ? Foleg, hogy meg 2 babat szeretnenk, es mev is ertette, tamogat stb. Tudom ritka az ilyen, de ha nem teheted, hogy maganba menj, akkor allj a sarkadra es ne tagits!
2019. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az elirasokat, csak az indulat bennem, ilyen a magyar egeszsegugy, szarnak mindenre.
2019. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A magándokimmal a 2. vetélés után váltunk el. Kérdeztem mi legyen, azt mondta ő is próbálkozzunk. Majd a természet elrendezi. Senkiben sincs bizodalmam...

Indulok a synlab-ba.

2019. febr. 11. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Keressél fel egy endokrinológust az majd küld normálisan vérvételre.Én fiatalabban is kifizettem a 20e forintot.A te érdeked is, ha teherbe tudsz esni akkor a megtapadásnál lehet gond amit okozhat hormon probléma,pajzsmirigy meg ezer és egy féle...Biztos, keresnék egy értelmes orvost nem adnám fel, de nem is csapkodnék asztalra minek? Kinek kell olyan orvos aki xarik az ember fejére?
2019. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy vetélés után voltam először egy magándokinál és mondta hogy szerinte nem indokolt, de ha engem megnyugtat, megírja a beutalót. Annyira orvosa válogatja sajnos :(
2019. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!