Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után ti milyen...

Missed ab után ti milyen vitaminokat szedtek, hogy erősödjön a méh? Vagy hogy gyorsabb legyen a gyógyulás!

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szedtem, a következő ciklusom után terhes lettem.
2019. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes a 3 hónap pihi?
2019. febr. 24. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, ismét mielőbb teherbe szeretnél esni. Ez esetben terhességi vitamint, amiben van folsav. Ez nem a méh erősödését segíti elő, hanem a következő baba egészségét. Annyit pihentesd a méhet, amennyit az orvosod mondott. Ha ő három hónapot mondott, akkor jobb annyit várni. Talán attól is függ, hány hetes volt a terhesség. Nekem pl. nagyon az elején megszakadt, így nekem az orvos annyit mondott, hogy egy ciklust várjak ki, vagyis a vetélés után egy rendes menstruációt, és utána már lehet próbálkozni. De ha idősebb terhesség volt, akkor abszolút lehet, hogy többet kell várni. Itt igazából csak az idő segít.
2019. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
E-vitamint
2019. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En kivartam a 3 honap pihit, kozben tovabb szedtem a folsavat es palastfu-cickafark teakevereket ittam (es azota is iszom) napi 2 cseszevel.
2019. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!