Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni szövettan...

Missed ab utáni szövettan eredménye. Volt valakinek hasonló? Nem értem. Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2hete volt missed ab-om.8hetesen elkezdtem vérezni.2hétig véreztem mire megműtöttek.Műtét elött pár nappal nagyon erős vérzéssel és nagyon erős görcsökkel elment éjjel itthon a babánk.Az elhalt terhességet vérzés kezdetétől 5.napon állapították meg.Addig volt szívhang is.A műtét rendben zajlott aznap volt egy kis vérzés de azóta sem semmi.Ma volt a szövettan eredményemért.Ezt kaptam.

[link]

Aztmondta a doki hogy elvetéltem már itthon.Nem volt mit vizsgálni.Ez oké.De mi ez az eredmény?Utánaolvastam de nemnagyon igazodok ki rajta.Van már egy 8éves Lányom vele minden rendben volt.Erre a babára 10hónapot vártunk :-(

Itthon láttam csak a papírt mi van ráírva.De erről a doki nem beszélt.


2019. máj. 29. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szépen le van írva a méhszövet kaparék. Attól, hogy teljesen kitisztultál, a szövettan még kötelező.
2019. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs is bajom a műtéttel.Sőt!Így tisztább is szerintem a dolog.DE!A diagnózishoz ami van írva beírtam a google keresőbe és nem értem.

Amúgy a műtét reggelén találtak még egy másfél centis darabot.Ezért is kellett a műtét.Énis jobbnak látom ha van.

2019. máj. 29. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly nekem ures petezsak miatt volt mutetem. A szovettani eredmenenyemen kb ugyanigy le volt irva, hogy mi erkezet, milyen szinu, milyen allagu anyag, milyen allapotban. Ennyi. De hogy mi miatt tortent, mi nem volt rendben, nem lettem okosabb.

Nagyon sajnalom, ami veled tortent :(

2019. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!