Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Missed ab utàn első havi vérzés bővebb, màsabb?

Màr 10 napja tart. Bő vérzés 5 napig volt, de még mindig vérezgetek.

máj. 31. 16:19  Privát üzenet  

A válaszok
Bár nekem abortuszom volt beállt három naposra.Előtte négy napos volt.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 31. 22:26 Privát üzenet
Nekem marcius 1-én volt veteles es rendellenes verzes miatt eü küretem. Majd marcius 27 en megjott a menstruaciom, ami 5 napig tartott de abbol 4 nap nagxon eros es darabos volt. Tehat márciusi mutet ota 3szor jott meg a havi verzesem, de mind3 alkalommal nagyon eros es darabos volt. A juniusban megjovo 4dik verzesemkor a dokim csinal hormonra vervetelt, hogy mideruljon a bibi. Lehet amugy neked is felborult a hormonháztartásod.

A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 1. 23:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vetélés után? Házimunkát csinálhatok? Bármit amivel lefoglalhatom magam? Valakinek hasonló tapasztalat?
Missed ab után mikor jött meg az első vérzés?
Missed ab után az első vérzés elmúltával teherbe lehet esni?
Missed ab utáni első menstruaciokor darabos vérzés normális?!
Aki "lábon kihordta" a vetélést, az hány nap alatt ürült ki az első vérzés megjelenésétől?
Vetélés után az első menszeszetek milyen volt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!