Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés
Kicsilány970818 nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek? Segitenétek?

Sziasztok. Márciusban volt egy műtéti befejezesem mivel leállt a szívműködés a picinel. Megszakítással "védekezünk". (Itt nem kérek kioktatást) :) április 26án jött meg először a műtét utan. Azóta semmi. Most nem tudom hogy a műtét zavart be vagy újra összejött volna a baba. Mivel tegnap óta fura szagokat érzek amit pl párom nem. Érdemes tesztet csinálni? Vagy várjak még vele?

jún. 2. 14:44  Privát üzenet  

A válaszok
Hat mar eleg sok ido eltelt aprilis 26 ota, szoval artani nem fog ha csinalsz.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 2. 15:08 Privát üzenet
Pár 100Ft egy teszt. Mire vársz most pontosan? Itt senki nem lát beléd és nem fogja azt mondani biztosra, hogy várandós vagy e vagy sem. Késik a menstruációd azaz már kimutatja a teszt nincs mire várni. Szagokkal kapcsolatban személyes tapasztalatot tudok csak írni, nekem úgy a 7-8ik héttől kezdődően voltak ilyen jellegű terhes tüneteim. Addig észre sem vettem az egészből semmit

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jún. 2. 16:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok. Azt hiszem holnap csinálok egy tesztet. A szagérzékenységet azért furcsálom mert előző terhessegemnel aminek művi befejezese lett az is így kezdodott. Még 5hetes sem voltam mikor kiderült. Másnap azért teszteltem mert előző nap fura szagokat éreztem.

# 3/9Időpont jún. 2. 17:56 Privát üzenet

Szia. Csinalj tesztet mindenképp.

Nincs benned félelem, hogy ujra baj történhet?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 2. 19:52 Privát üzenet
Hany hetesen vesztetted el a babat?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jún. 2. 19:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

8hetes lettem volna a műtét napján.

# 6/9Időpont jún. 2. 23:16 Privát üzenet

Nekem is viszonylag hamar jelentkezett a szagerzekenyseg :)

Vagy a mutet, vagy baba, barmelyik lehet. De ha az elozo mensid idore jelentkezett, en a babocara tippelek :D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jún. 3. 15:36 Privát üzenet
Na teszteltél màr?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jún. 4. 11:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen teszteltem eddig negatív még.

# 9/9Időpont jún. 5. 12:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Segitenétek nekem kicsit. Nem értek a hivatalos dolgokhoz. Ha szüles előtt eljöttem csedre 2018. dec.22. től akkor mikortől jár a gyed?
Segítenètek? Ha március 20-21-èn volt pozitív LH tesztem, ovu 22-èn volt a tesz akkor már negatív.
Ez mit jelent? Segitenétek?
Segitenétek ebben nekem?
Szeptemberbe műtöttek (kukucskálos műtét volt) Találtak több mioba göböt, segitenétek?
9hós baba este nem akar elaludni, Segitenètek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!