Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek? Segitenétek?

Szerintetek? Segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Márciusban volt egy műtéti befejezesem mivel leállt a szívműködés a picinel. Megszakítással "védekezünk". (Itt nem kérek kioktatást) :) április 26án jött meg először a műtét utan. Azóta semmi. Most nem tudom hogy a műtét zavart be vagy újra összejött volna a baba. Mivel tegnap óta fura szagokat érzek amit pl párom nem. Érdemes tesztet csinálni? Vagy várjak még vele?
2019. jún. 2. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hat mar eleg sok ido eltelt aprilis 26 ota, szoval artani nem fog ha csinalsz.
2019. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pár 100Ft egy teszt. Mire vársz most pontosan? Itt senki nem lát beléd és nem fogja azt mondani biztosra, hogy várandós vagy e vagy sem. Késik a menstruációd azaz már kimutatja a teszt nincs mire várni. Szagokkal kapcsolatban személyes tapasztalatot tudok csak írni, nekem úgy a 7-8ik héttől kezdődően voltak ilyen jellegű terhes tüneteim. Addig észre sem vettem az egészből semmit
2019. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok. Azt hiszem holnap csinálok egy tesztet. A szagérzékenységet azért furcsálom mert előző terhessegemnel aminek művi befejezese lett az is így kezdodott. Még 5hetes sem voltam mikor kiderült. Másnap azért teszteltem mert előző nap fura szagokat éreztem.
2019. jún. 2. 17:56
 4/9 anonim válasza:

Szia. Csinalj tesztet mindenképp.

Nincs benned félelem, hogy ujra baj történhet?

2019. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hany hetesen vesztetted el a babat?
2019. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
8hetes lettem volna a műtét napján.
2019. jún. 2. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is viszonylag hamar jelentkezett a szagerzekenyseg :)

Vagy a mutet, vagy baba, barmelyik lehet. De ha az elozo mensid idore jelentkezett, en a babocara tippelek :D

2019. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na teszteltél màr?
2019. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem eddig negatív még.
2019. jún. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!