Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hós baba este nem akar...

9hós baba este nem akar elaludni, Segitenètek?

Figyelt kérdés
Szóval a fiam egèsz nap nagyon szèpen rendszeresen alszik. 2órát fent van majd 1-1,5 órát alszik, jó a kedve èlet vidám. De ahogy eljön az este 7kor fürdès vacsi 8kor altatás nem hajlandó elaludni (cicizve alszik el általában vagy cici után az ágyában magától behelyezkedik) 2,5hete megy ez ès hajnal 1-2ig tart lebírkózni. Látszik rajta hogy teljesen kivan álmos de a világèrt se aludna el. Ciciről lefordul,ágyába teszem üvölt, kiveszem hogy újra megpróbáljam altatni már röhög ès csapkod. Miútán lebirkoztam ès elaludt 1-2óra múlva sírva kel de cicivel vissza alszik, aztán megint 2óra mulva üvöltès-cici-alvás. 3hós kora óta kel minden èjjel 2-3óránkènt azzal nincs bajom hozzászoktam de ez hogy hajnalig tart leküzdeni már nagyon kivagyok. Legyetek kedvesek segíteni, mert èn kifogytam az ötletekből.
2018. dec. 3. 11:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy amikor fent van nagyon aktív, nincs megállás egy pillanatra sem olyankor játszok vele folyamatosan tehát mèg az se lehet hogy nem fárad le estère.
2018. dec. 3. 11:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden 2 ébren töltött óra után ennyit alszik? Ha igen az sok.

Esélyes hogy fogzik, vagy mozgasfejlodes?

2018. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam amúgy akkor volt ilyen amikor kevesebbet mentünk sétálni, mert nem. Volt erőm. Beteg voltam, azóta többet megyünk hideg ide vagy oda.. Napi 2xfel órát legalább érdemes, mi 1c egy órát egyszer fel órát megyünk mert most taknyos..

Meg akkor csinálta ezt, ha túl fáradt vokt+ jött a foga.

2018. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fogai jönnek folyamatosan de valóban 2hete nem voltunk kint mi sem! Ma kiviszem.
2018. dec. 3. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nappal ő már többet kelleme, hogy ébren legyen egyfolytában 2 óránál. Másrészt a kinti levegő muszály, én csak nagyon hidegben nem vittem (viszem) ki őket.
2018. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs.. “muszáj” akart lenni
2018. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is többet kène fent lennie de ahogy letelik a 2óra ásítozik, dörgöli a szemeit. Volt hogy próbáltam elhúzni neki de sírva, hisztizve mászott utánnam ha pedig leültem hozzá felmászott rám ès szívni akarta az arcom,cicit kereset. Vagy van a másik verzió hogy nem tudom valami oknál fogva elaltatni mikor ideje van, akkor annyira túlpörög hogy 7-8óra mire elalszik. Ma dèlután 2óra fent lèt után 2,5órát aludt átjött a mama(akit imád) ès felkeltettük 3-7ig játszottak nem is jött hogy álmos 9kor elaludt 10kor felsírt de vissza tudtam altatni.
2018. dec. 3. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:

6hos koráig kisfiam is 2-3orankent aludt, de egy ideje attert arra, hogy délelőtt alszik 2,5orat és éjszaka 11 néha 12ot

Lehet h nálatok is így lesz.

Amúgy nálunk az első verzió ment addig este másfél órát altattam. Nemtudom van e összefüggés. Első és második vagyok.

2018. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szellőztettem, kimentünk sètálni is ès a nap folyamán egyszer hagyom 2,5órát aludni. Dèlután nègytől este 8ig pedig játèkokkal lefoglalom. Azóta fèl9-9kor elalszik ès az èjjeli 2-szopizást leszámítva (nincs magánál csak cici ès teszem vissza) reggel 8kor kel! Nagyon szèpen köszönöm a segítséget, már nagyon kivoltam!
2018. dec. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!