Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, szeretitek a motorosokat?

Lányok, szeretitek a motorosokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 10:17
1 2 3 4
 11/39 Lachesys válasza:
azert kerdezo ha 200al elesel kb kiskanallal kaparnak ossze protektor ide v oda:D sztem meno a motor es mindig megnezem a motorokat, en is szeretnek egyet, de nem fogok agyatlanul szaguldozni.
2020. máj. 13. 17:06
 12/39 A kérdező kommentje:
En nem mondtam, hogy leporolod magad es felallsz 2 kilonal ha perecelsz. :D A bukosisakokra reflektaltam kizarolag.
2020. máj. 13. 17:17
 13/39 anonim válasza:

". A bukosisakok nem egyszeru muanyagbol keszulnek,"


Ez tök mindegy. Nem csak fejed van. Pár métert repülve eltörik a gerinced, aztán nézheted.

2020. máj. 13. 17:40
 14/39 anonim válasza:

Én motorozok, és nem zavar ha szervdonornak hívnak. Nagyon szívesen felajánlom a szerveimet ha már nekem nincs rá szükségem 😃

Nem tagadom, el szoktam húzni a gázt én is ha nincs senki a közelemben. Nyilván nem szeretnék mást kinyírni. Az viszont az én dolgom hogy milyen téten játszok a saját életemmel. Ha emiatt paraszt vagyok.... Hát legyen!

2020. máj. 13. 21:53
 15/39 anonim válasza:
Nem értem amúgy ezt a nagy ellenségeskedést és vészmadárkodást a válaszolók körében. Miért annyira szürreális az elképzelés, hogy valaki motorozik, és normálisan vezet, mint akármelyik autós vagy biciklis? Miért kell rögtön jönni az előítéletekkel, hogy megy fénysebességgel kis utcában, mint a marha, aki ezt a járművet választja?
2020. máj. 13. 23:14
 16/39 anonim válasza:
Nem ellenségeskedés, csak realitás. Baleset bármikor tortenhet, és az sem kell hozzá, hogy te hibazz, viszont sokkal sokkal vedtelenebb vagy, mint egy autóban.
2020. máj. 13. 23:18
 17/39 anonim válasza:
Ennyi erővel ne üljek biciklire se, mert bármikor történhet baleset, akkor se, ha én minden szabályt betartok?
2020. máj. 14. 00:48
 18/39 anonim válasza:

Motorozom és nem tartom magam állatkodónak. Nem is 30-al veszélyeztetem a forgalmat.

És igen, van, hogy ottmarad a motoros, mert rövidnadrágban, pólóban, papucsban vagánykodik, a buksi meg csak azért van, hogy ne büntessék meg. És van a normális motoros, akit egy béna autós üt el, mert figyelmetlen vagy csak leszarja a stop táblát.

Meg van sok normális motoros, aki óvatosan vezet és a vakegér autós hibáját is korrigálja, aki még a dudálást, anyázást se hallja, mert épp telefonál.


Lehet nem szeretni, ok. De ne valami hallomásból vagy youtube balesetekből vonjunk le általánosító következtetést mindenkire!


A kerékpar ugyan úgy tud halálos lenni. Kicsit off, de ezért nem is értem a fejvédő nélkül tekerőket. Ismerősöm bringázott, tök üres utcán rosszul lett és eszméletét vesztette. Elesett és él, mert volt rajta sisak. A sisak viszont széttört.

2020. máj. 14. 01:58
 19/39 anonim válasza:
Szeretem, és szeretnék rá jogsit is
2020. máj. 14. 02:04
 20/39 anonim válasza:
Tavaly volt orsócsont törésem,megcsinálták jó lett,tegnap 120 kilométer van a hátam mögött.20L.
2020. máj. 16. 08:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!