Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, szeretitek a motorosokat?

Lányok, szeretitek a motorosokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 10:17
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Igen.
2020. máj. 16. 09:54
 22/39 anonim válasza:

Nem látom értelmét egy kalap alá venni "a motorosokat". Ha az volnék, engem zavarna egy ilyen túlzott általánisítás.


Van egy csoport, a 'Szelíd motorosok a zaklatás ellen' - nekik maximális elismerésem, őket szeretem.


A V - Motorock -ot (at?) is.


De csak amiatt, mert motorod van, nem dobnám le a bugyim, az 1000%.


Akkor én most

A: szeretem a motorosokat

B: nem szeretem a motorosokat

C: tökmindwgy. a motorosok úgysem szeretnek, mert túl bonyolult vagyok.(?)

2020. máj. 19. 01:36
 23/39 anonim válasza:

Azért tényleg nem illik egy kalap alá venni, azokat a "faszagyerekeket" akik csajozási céllal vesznek kezdésnek 1000 köbcentis gyorsasági motort, majd pólóban, rövidnadrágban és papucsban (meg egy bukósisakban a KRESZ miatt) húzzák neki 200-zal mindenhol, egykerekeznek közben, meg bőgetik a gépet a városban, ezzel felhívva magukra a figyelmet. Elég szélsőséges példa volt ez, de sok ilyen van sajnos. És ott van a másik csoport a normális motorosok. Akik normálisan közlekednek, rászánják a pénzt a megfelelő védőfelszerelésre, esetleg vezetéstechnikai tréningekre mennek. Sajnos vannak helyzetek, amikor ez mind felesleges, mert jön egy olyan autós aki mondjuk épp Instagram posztokat görget, és elüti. De hát ez mindig is benne volt és benne lesz a pakliban. A gyakori meg nem a motoros közösségéről híres, szóval várható volt ez a sok lehurrogás.

20/L

2020. máj. 19. 09:06
 24/39 anonim válasza:

Ja, meg a kulturált privik:


LLodithool

@szt


Az üzenet:

F@@sz!

Cigány!

2020. máj. 19. 09:19
 25/39 anonim válasza:
Én megcáfolom amit előttem írnak, hogy 200nal kanállal kaparnak össze, unokatestvérem 220al kanyarban csúszott meg és esett el, lábon ment kórházba!!!! Ujjai torott el egy borda, és "csak" egyéb horzsolásokat szerzett! Én is estem már motorral, nem éreztem semmit ruhában, ruha nélkül csak lassan estem 40km/h olyan volt mintha biciklivel estem volna, sőt, volt hogy biciklivel nagyobb sérülésem volt, mint motorral. Szóval nem az olcsó sok gazdás ruhát kell megvenni, ha komolyan gondolja az ember és akkor sokmindentol megvéd! Én ismerek olyat is aki 280al esett, jó ott láb és kéz törés is volt, de szintén nem kanállal szedték össze és ott is 1200euros ruha volt a csávón. Vastagsagtol is függ, hogy milyen vastag a ruha.
2020. máj. 19. 09:28
 26/39 A kérdező kommentje:
Szamomra ez a gyulolet, amit nehany ember taplal a motorosok irant erthetetlen. Vannak barmok, de busz vezetobol is van barom, mint minden masbol. Nem a motorosok a fo veszelyforrasok egy uton, minap mentem el motorozni es legalabb 5x kellett elmutagotnom nehany hulye autosnak, hogy melyik az o savja, mert a biciklist az emelkedon, kanyarban allt neki elozni a szerpentinen a 90 loeros tragacsaval. Varom a napot mikor ez a keseru es egyben primitiv eloitelet megszunik a teljes motoros tarsadalom fele sok emberben...
2020. máj. 19. 09:57
 27/39 anonim válasza:
Hát kérdező 25# os vagyok arra varhatsz :/ én már nem várom :)
2020. máj. 19. 10:22
 28/39 A kérdező kommentje:
Persze, sajnos tudom en is..
2020. máj. 19. 10:56
 29/39 anonim válasza:
Igen.
2020. máj. 19. 14:18
 30/39 anonim válasza:
szeretem a motorosokat, én is megyek minden hétvégén crosspályára apuval, versenyre is járunk :)
2020. jún. 22. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!