Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosokat nem zavarja a...

A motorosokat nem zavarja a motor hangja?

Figyelt kérdés
Engem már akkor irritál, mikor még csak közeledni hallom, de milyen lehet annak, aki rajta ül...
2019. dec. 2. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Én is gondolkodtam ezen, de szerintem a bukó tompít valamennyit a hangon
2019. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem hogy nem irritálja, kimondottan szeretik azt.

Amikor direkt olyan dobot , kipufogó rendszert tesznek fel ami hangos , meg recseg, lövöldözik, azt biztos nem irritálja.

2019. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az is egy ideig poénos lehet, de aztán?
2019. dec. 2. 13:14
 4/6 dirtboy ***** válasza:
59%

Van akit zavar van akit nem. Én pl szeretem a hangját meg jó az ha hallani hogy ott vagyok valahol a kocsi körül még ha esetleg nem is lát nak mert holtérben járok vagy valami. Viszont hosszabb távon engem is zavar. Főleg motorozás után mikor zúg az ember füle.

egyébkémt vannak olyan helyzetek mikor szinte alig hallani.

ilyen pl ha hegyi úton mész fel le. Pl volt olyan hogy a mátrába mentem le parádsasvár felé és szinte nem is hallottam már a kipufogót a légnyomás különbsegtől úgy bedugult a fülem.

2019. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert gyári rendszert hagytam rajta. 900 cc 2 henger és egyáltalán nem hangos. Pocot hangosabb normál kozlekedésnél, mint egy normális autó. Nyilván ha 8000ig pörgetem, akkor hangosabb, de ez autónál is igaz.


Van, aki szerint a hangos kipufogó életét ment. Szerintem az odafigyelés, defenzív vezetés ment életet, nem a hangos kipufogó.


A bukósisak alig tompítja a hangot, még a legdrágábbak sem igazán. Max pár decibelt (dB nem egyenesen arányos).


És amúgy meg szeretem a hangját, kivéve amikor ronda, mondjuk teljesen nyitott kipufogó esetén.

2019. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádjuk. Persze hozzá kell tenni, hogy ezekkel a visító sportmotorokkal nem is lehet órákat autópályázni, mert agyfa**t kapsz az egyhangú motorhangtól.
2019. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!