Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy lehetne több barátom??

Hogy lehetne több barátom??

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó hogy nagyon kevés barátom van, 10 barátom van kb. össze-vissza és én alapvetően egy társasági ember vagyok... Mindig mennék valamerre, bulizni, kirándulni, bandázni stb. De mivel kicsi az ismeretségi köröm rengeteget unatkozom itthon. Hogy tudnék több barátra, nagyobb ismeretségi körre szert tenni??

(19 éves, Budapesti srác vagyok)


2020. máj. 25. 20:47
 1/6 anonim válasza:
Ne haragudj, de neked mi a fenéért van szükséged 10 barátnál többre? Aligha jó barátok,ha egyikkel se tudsz ellenni. Hiába szerzel még 20-at,ha azok ugyanúgy viselkednek. Inkább meg kéne erősítened a meglévőket,vagy olyanokat keresni akik szintén keresnek téged és nem csak úgy vannak a listádon.
2020. máj. 25. 21:30
 2/6 anonim válasza:
10 barát neked nagyon kevés??? Aztak...
2020. máj. 25. 22:13
 3/6 anonim válasza:
A templomban.
2020. máj. 26. 08:01
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogy tudnám elérni, hogy jobban keressen, több program legyen a jelenlegi haverokkkal??
2020. máj. 26. 13:22
 5/6 anonim válasza:
Úgy hogy szervezel. Egyébként pedig majd egy idő után rájössz, hogy egyetlen de igaz barát sokkal többet ér mint 10 vagy több nem igaz barát.
2020. máj. 26. 13:56
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ha tényleg van 10 barátod az nagyon jó. Nekem kb 10-15 ember van akivel szoktam találkozni de ennek a nagy részével nem annyira gyakran. Nyilván ha több programot szeretnél akkor neked kell a szervezésből részt vállalnod, esetleg találj ki olyan dolgokat amiket eddig még nem nagyon csináltatok. Illetve a haverjaidnak is biztos van másik társasága, meg lehetne próbálni hozzájuk csapódni és így kapcsolatokat építeni.


Ha esetleg neten is szívesen barátkoznál akkor írj rám nyugodtan, 20/F vagyok és szintén budapesti. Én is örülnék neki ha lenne több ember akivel tudnék valamit csinálni :D

2020. máj. 26. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!