Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetne valaki velem?

Beszélgetne valaki velem?

Figyelt kérdés

Olyan személyekkel szeretnék beszélgetni akiknek valami miatt megromlott a házasságuk. Elsősorban olyanokkal ahol gyerek is van, esetleg megcsalás is történt mégis folytatták.

Tanácsokat szeretnék kérni, hogyan lehetne helyrehozni, kicsit felpezsdíteni a kihűlt házasságot.



2020. máj. 26. 04:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lelkesítést! :)

Tudom, ha nem sikerül lezárnom és elnyomnom magamban ezt akkor vége.

Az utolsó mondatodon nevettem egy jót :)

2020. máj. 26. 12:18
 12/14 anonim válasza:

Nézd, ez az igazság!


Nehéz... férjem kálváriája is nagyon nehéz volt, de végül ez hozta el a lelki békét.

És az utolsó mondatot komolyan gondoltam! Hidd el működik! ;)

Amit pedig még komolyan gondoltam, főleg, hogy gondolkodtatok is rajta.... találjatok valakit harmadiknak, párt, vagy ilyesmit. Akár csak pattingre, vagy csókcsatákra, a szexelni nem akartok. A tudat, hogy más is van a kettőtök életét fogja új, ismeretlen magasságokba emelni!

2020. máj. 26. 12:36
 13/14 anonim válasza:

#12

Majdnem komolyan vették, de az utolsó bekezdésed egy vicc, már bocsánat.

Amit ezzel elérnek, az tökéletes út egy megromlott kapcsolathoz. Mint látod most se rózsás a helyzet.

2020. máj. 26. 22:18
 14/14 anonim válasza:
*majdnem komolyan vettelek
2020. máj. 26. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!