Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék beszélgetni, barátko...

Szeretnék beszélgetni, barátkozni, ismerkedni bárkivel, valaki/valakik?

Figyelt kérdés
Elég összetett a dolog, de röviden és tömören, depressziós vagyok, semmi sem tölti ki az életem. Aki kitöltötte ő ki is hátrált belőle. 23/F

2013. máj. 23. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sz@rd le az edigi életed légy önző. Törödj magadal.
2013. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akarsz róla beszélni? :D
2013. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlót érzek én is,csak házas nőként. Azt tudom neked javasolni,amit én is elkezdtem -muszájból: Ha eddig x személytől függött a boldogságod,és ő elkezdi le....ni,hogy hogy érzed magad,akkor vedd a sorsod a kezedbe! Én ezt most tanulom.. Van az a mondás,hogy ne függjön a boldogságod olyasmitől,amit elveszíthetsz. Találd meg,mi tesz boldoggá -olyasmik,amikhez nem kell feltétlenül másik ember,legalábbis nem mint párkapcsolat. Amúgy az önzés nem jó vonal;én pont olyan miatt szenvedek,aki ezt tanulta meg és ebben hisz. Remélem segítettem! Tényleg felszabadító érzés,mikor jól elvagy egyedül,vagy haverokkal..
2013. máj. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rám írhatsz ha gondolod. Szívesen beszélgetnék valakivel
2013. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!