Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék meleg barátokat...

Hol tudnék meleg barátokat szerezni? Erre nincsen app? L

Figyelt kérdés

Van egy nem túl közeli meleg ismerősőm, egyszerűen imádom őket, néha egy barátnőnél is jobbak, tudom elég fura, de mégis hogy lehetne rájuk találni?

L



2020. máj. 29. 02:58
 1/7 anonim válasza:
Szia! Interneten társkeresőn vannak melegek és mondod, higy barátkozni szeretnél!
2020. máj. 29. 07:05
 2/7 anonim válasza:

Nagyon érdekel, ki az, aki barátokat appon keresztül akár szerezni.

Ez egy újfajta gondolkodásmód, hogy mindenre app van.

2020. máj. 29. 08:52
 3/7 anonim válasza:
Úgy értem, mikor születnek azok, akik ilyen mentalitással gondolkodnak. Ez nekem új. Ilyenkor érzem magam öregnek 85ös születéssel.
2020. máj. 29. 08:53
 4/7 anonim válasza:
Én a Grindr-t meg a PlanetRomeo-t ismerem, mint híresen gay társkeresők.
2020. máj. 29. 09:53
 5/7 anonim válasza:
Ez most valami divat lett, hogy mindenki meleg baratokat szeretne? Tok jo, meg minden, de nekem nagyon eroltetettnek tunik. Mondjuk az teny, hogy peldaul jo magam is meghallgatok meg olyan sztorikat lanyoktol amit egy hetero srac mar nem biztos, hogy adott esetben mar meghallgatna. De ez nem tobb, mint odafigyeles kerdese. Nem nemi identitason mulik, hogy sok a kamu-barat.
2020. máj. 30. 16:42
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én anno a társkeresésem alatt ismertem meg több haveromat is :) Noha igaz, hogy így neten nehezebb ellenkező nemű barátot találni..

De ha gondolod, írhatsz. ^^ Barátok mindig jól jönnek

19F meleg

2020. máj. 30. 21:10
 7/7 anonim válasza:

Írhatsz, ha gondolod.:) (meg akárki más)

20/f

2020. jún. 1. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!