Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek fiú barátokat...

Hogyan szerezzek fiú barátokat? 17/F

Figyelt kérdés

Nincsenek fiú barátaim. Egész életemben csak lány barátaim voltak. Régen sokat bántottak amikor kiderült rólam, hogy meleg vagyok. Most már azóta sulit váltottam és itt kedvelnek a fiú osztálytársaim és próbálnak felém nyitni de nekem nem megy. Úgy érzem hogy a torkom összeszorul és alig bírok beszélni. Mindig csak arra gondolok, hogy hogyan kell beszélni hogy ne röhögjenek ki meg hogy hogyan kellene viselkednem meg stb... Persze az egészet csak beképzelem mert nem is vagyok fenimin meg bu*zis.

Szóval szeretnék fiú haverokat szerezni akikkel lehet fiús dolgokat csinálni (bár nem igazán tudom az mit jelent) és semmi hátsó szándékom nincs velük!!!!! Várom a tanácsokat :)



2015. nov. 25. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél természetes. :)
2015. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en barátkoznék veled :)
2015. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan derült ki kérdező mások számára, hogy meleg vagy?
2015. nov. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj és beszélhetünk.
2015. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Melegként nekem is fiúbarátokból (haverokból) van a legnagyobb hiány.

Ha esetleg olvassa valaki ezt a hsz-t, írhat nekem is.

21/f

2016. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!