Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nagyon magas...

Mit tegyek ha nagyon magas IQ-val nem tudok megfelelő barátokat találni?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig csak felszínes barátságok jönnek össze, akikkel nem lehet bonyolultabb témákról mélyebben beszélgetni. De én meg utálom a small talk-ot és az operatív dolgokról való fecsegést.


Amúgy is nehezen bízok meg új emberekben, ráadásul meleg is vagyok.


Nagyon hiányozna valami lelki társféle, nem is feltétlenül párkapcsolat. Bromance.



2017. márc. 17. 21:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
igen élénk a fantáziád XDD
2017. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Korod?
2017. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Add lejjebb az igényeidet , fogadd el a többieket; ne az észre menj, hanem a kedvességre, hogy jól kijöjjetek.
2017. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
26 körül.
2017. márc. 17. 21:23
 5/39 anonim ***** válasza:
23%
*inkább talán csináljatok közös progikat, pl mozi, paintball, falmászás, bungee jumping, valamilyen szakkörök, ahol nem beszélgettek, hanem tevékenykedtek egymás mellett, pl tánc.
2017. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
79%
ne etessétek a trollt. egyértelműen unatkozik és kamuzik
2017. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Már próbáltam lejjebb adni, de börtönben éreztem magam mások mellett. Egyszerűen nem értették amiket mondok, meg mindent el kellett nekik többször is mondani.


Meg amikor rávilágítottam arra, hogy esetleg valamiben nem túl következetesek, akkor sosem hallgattak rám.


Nem tudom velük megosztani a gondolataimat, mert nagyon földhöz ragadtak, egyszerűen olyan mintha teljesen más szinten lennénk. Képtelenek elvontan gondolkozni.

2017. márc. 17. 21:27
 8/39 A kérdező kommentje:

Meg ami még szintén nagyon zavar: mindent végig kell nekik mondani, nem értik meg a lényeget sosem. Míg ha ők beszélnek hozzám, akkor már a sztori elején rájövök mi a szitu és leállítom őket.


Így nagyon nehéz beszélgetni, olyan mintha szótagolnom kéne ha velük beszélgetek, mert amúgy nem értik.

2017. márc. 17. 21:28
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a magas IQ ?
2017. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
140 körül.
2017. márc. 17. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!