Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék olyan barátokat...

Hol tudnék olyan barátokat szerezni akik elfogadnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy meleg srác vagyok. Az identitásom miatt sokáig gátlásos voltam, nehezen nyíltam meg az embereknek, így nem lettek közeli barátaim. Ezen szeretnék változtatni, de nem tudom milyen hol kéne ismerősöket találnom. Társam már van, szóval csak barátkozás érdekelne. Más melegekkel könnyen kijövök, de tartok attól hogy többet akarnának. Így nagyon meleg oldalak ki vannak zárva.

2017. ápr. 21. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
"Más melegekkel könnyen kijövök, de tartok attól hogy többet akarnának." A veled azonos nemü nem melegek sokan ugyanigy vannak a te közeledéseddel!
2017. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom. Sosem közeledtem hetero pasikhoz, és nem is tenném. Vannak akik azt hiszik, hogy a melegek bepróbálkoznak hetero férfiaknál is, de én erre még sosem láttam példát. Ez tabu dolog. Másrészt esélytelen.

Két meleg között viszont van esély valami többre is, és kb olyan mint egy férfi nő-barátság. Lehet hogy idővel valamelyikük többet akar, vagy féltékenységet szül a dolog. A kapcsolatom pedig nem szeretném veszélybe sodorni.

Épp ezen okok miatt én inkább lányt tudnék elképzelni barátnak. Mert velük általában jobban is kijövök. Csak azt nem tudom hogy vannak e olyan lányok akik nyitottak lennének egy meleg srác barátságára.

2017. ápr. 21. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor barátkozz olyan melegekkel, akiknek szintén van pasijuk, így majd nem akarnak többet tőled.
2017. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb lány örülne egy meleg barátnak,hiszen férfi szemmel látja a dolgokat,de mégsem lehet potenciális partner,olyan lenne mint egy barátnő,csak az ellenkező nemböl.
2017. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan próbálkozz barátkozni a környezetedben lévő lányokkal,szerintem nem lesz semmi probléma. Legalábbis magamból indulok ki,mivel engem nem zavar ha valaki meleg. 18L
2017. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy idővel valamelyikük többet akar"

Az is lehet, hogy az utcán egy gyilkos jön veled szembe, aki fel akar darabolni... akkor most soha nem fogsz a szobádból kimozdulni?

(Remélem, értetted a hasonlatot.)

2017. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod! :) 18/L
2017. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bátran írhatsz csak fiatal vagyok😅 14/L :)
2017. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden lánynak kell egy meleg barát :D Szóval ha jártok társaságba csak idő kérdése és kialakulnak kapcsolatok, barátságok.

De neten is próbálkozhatsz :)

19/l

2017. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, magamból kiindulva szerintem nyugodtan próbálhatsz lányokkal barátkozni. :) A legtöbbjük biztosan örülnének a dolognak.
2018. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!