Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan,akinek ciszneműk...

Van itt olyan,akinek ciszneműként transznemű párja van és lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 14:06
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

“Szerintem jogom van tudni, hogy a Kedves Kérdező, és a hozzá hasonló beállítottságúak mit értenek ez alatt.”


Ez igen. Furcsábbnál furcsább dolgokra követelnek jogot az emberek.

Ez a követelés sem kevésbé bicskanyitogató, mint amit fentebb igyekeztél megbélyegezni.


Egyszerűen válaszolnod se kellett volna, vagy rákeresni a neten, vagy normálisan megkérdezni.

Egyik se okozott volna akkora örömet, mint itt verni a nyálad.

Gratulálok!

2020. jún. 24. 19:47
 12/27 A kérdező kommentje:

Kedves tizes

Mi az hogy a magamfajtak??

Te ugyanugy cisznemu vagy es az emberek nagy része mivel ez annyit tesz hogy nemileg önazonos/nem transznemű

Mivel kifejezetten olyan embereket keresek akik jól ismerik ezt a kifejezést bocsánat hogy nem forditottam le olyan számára akik amúgy sem kompetensek a témában...ez kb olyan mintha atomfizikusok közé mennél verni a tamtamot hogy ugyan már miért hasznalnak olyan szavakat amiket te nem ismersz??


Inkompetens vagy es ahelyett hogy belátnád ezt itt okoskodsz

Ennyi idő alatt a google is megmondta volna neked teee kötekedő

2020. jún. 24. 21:08
 13/27 anonim válasza:
Érdekes, hogy 1-2 évvel ezelőtt nem is létezett ez a szó a közbeszédben, mégis pontosan értette mindenki, hogy normális hetero.
2020. jún. 24. 21:11
 14/27 anonim válasza:

Előző, figyelj oda, ha valaki válaszol neked. Már írtál, hogy a ciszneműség fogalma nem irányultságra vonatkozik, mint pl az, hogy "hetero".


Nemi irányultság: bi, homo, hetero (meg egyéb variánsok).


Nemi identitás: transznemű, önazonos(=cisznemű).

Transznemű az, akinek a biológiai neme ellentétes a lelki nemével. Lehet egy transznemű ember is bi, vagy homo, vagy heteroszexuális.

Pl női nemiszervvel született illető idővel rájön, hogy ő lélekben férfi, és, tegyük fel, idővel beleszeret egy férfibe, akkor hiába van női nemi szerve, ő egy meleg transznemű, a saját szemszögéből.


Cisz:

[link]


Megint más kategória az, ha valaki csak az egyik, vagy ha mindkét nemi szervvel rendelkezik, de ha érdekel mélyebben, ne tőlem kérdezd, mert nem vagyok szakártő a témában.


Csak annyit kérek, hogy figyelj oda, ha valaki válaszol neked. Kivéve ha troll. De én nem úgy érzékeltem, hogy trollként világosítottak volna fel itt téged.

2020. jún. 24. 22:52
 15/27 anonim válasza:

miért nem lehet simán heteronak hívnak, minek kell ciszneműnek... már annyi féle nem van, magamról se tudom, hogy nő vagyok vagy férfi...

ahogy Nádasdy Ádám nyelvész, költő és műfordító mondta: „Én nem vagyok LMBTQ, csak egyszerű b*zi vagyok”

2020. jún. 25. 08:42
 16/27 anonim válasza:

Úristen, tényleg ilyen nehéz megérteni??

cisznemű nem egyenlő a heteroval.

Ez már csak trollkodás amit műveltek, valld be.


Ha meg nem vagy kompetens a témában menjél oda, ahol az vagy.

ENNYI.

Persze maradhatsz is, de ha ennyire nem érdekel, minek is vagy itt? Hmmm

2020. jún. 25. 09:01
 17/27 anonim válasza:

16: azt írtam korábban, hogy NORMÁLIS hetero. Mit nem lehet ezen érteni???? Normális, önazonos hetero. Legalább a népesség 95%-a.


Miért a normális többséget kell mindenféle kitalált jelzővel illetni...???? Különböztessétek meg magatokat (marginális kisebbség) akármilyen jelzővel, ha annyira hangsúlyozni akarjátok a devianciátokat!

2020. jún. 25. 09:51
 18/27 anonim válasza:

Ugyanez pepitában, mikor a magyarokat "nemcigány"-ként aposztrofálják!


Bakker, az államalkotó többség magyar etnikumú! Miért kell egy kisebbség nevének tagadásával meghatározni...???


GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

2020. jún. 25. 09:53
 19/27 anonim válasza:

Mivel biológiailag 2 nem létezik (plusz egy bizonyos betegség miatt fellépő "extra" eset), így a "cisznemű" megbélyegzésnek kb annyi értelme van mint a transznemű embereket egy másik nemi kategóriába sorolni, tehát semennyi. Létezik férfi, és létezik nő. Aminek születtél, az is maradsz. Hiába operáltatod át magad, hiába változtatsz a neveden, hiába tömöd magad hormonokkal, a látszat megváltozik de az alap még mindig ottmarad.


Ha valaki férfi testbe született, de nővé akar válni, az az ő dolga, nem szólok bele. De nem fogok rá nőként tekinteni. Nem fogom egy másik nemként kezelni. Elfogadom a létezését, a döntéseit, támogatom hogy békében élhessen akárhol, csinálja azt amit akar (törvényen belül), de ne mondja már meg nekem hogy én vagyok a hülye mert férfiként tekintek rá, amikor pénisze van... Ciszneműség nem létezik, mert csak olyan van hogy férfi és nő.

2020. jún. 25. 09:56
 20/27 anonim válasza:

" a látszat megváltozik de az alap még mindig ottmarad."


Pontosan erről van szó! A kromoszómákat nem lehet átoperálni.

2020. jún. 25. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!