Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan,akinek ciszneműk...

Van itt olyan,akinek ciszneműként transznemű párja van és lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 14:06
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

“Ciszneműség nem létezik, mert csak olyan van hogy férfi és nő.”


Itt a gyakorin ki van jelentve és kész! Nincs apelláta! Szarni a kifejezések megalkotóira, a tudományos és pszichológiai kutatásokra! Mindenre!

Itt megmondják és kész.

Ez egy átfogó fogalom és a transznak igenis ellentéte ebben a szövegkörnyezetben.


De akkor a gyenge értelmi képességűek kedvéért még egyszer:

A kérdés az érintetteknek szólt. Ha te nem vagy az, mi a jó büdös ... gondoljátok, hogy kötelességetek osztani a nem létező eszeteket?


Olyan dolgokat írtok, aminek a világon semmi köze a kérdéshez, de ráadásul még hülyeség is.

Lehet ezen vitatkozni, meg pattogni, de akkor is ti vagytok az ostobák, amiért számotokra illetéktelen kérdésnél elkezdtem emberkedni.

Mi köze ennek bármihez? Normálisak vagytok?

Mert nem hiszem, hogy rátok illik az általatok sokat emlegetett “normális hetero” kifejezés (aminek még mindig rohadtul nincs köze a ciszneműséghez).

2020. jún. 25. 10:18
 22/27 anonim válasza:

Elkezdtek*


De most már én is annak érzem magam, hogy a “NORMÁLISOKKAL” leálltam vitatkozni 😀

Felejtsétek el, vergődjetek magatoknak.

De legalább annyira szánalmas, mint amelyik jelenséget leszóljátok.

2020. jún. 25. 10:20
 23/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kaphatnék admnini segítséget hogy csak a releváns válaszok maradjanak itt?
2020. jún. 25. 10:38
 24/27 anonim válasza:

21: még mindig nem érted....???


Létezik piros hó (nagyon ritkán). Akkor most a defaultból fehér hó megnevezése "nempiros" hó lenne...?????


És ne keverj ide tudományágakat és az ott használatos kifejezéseket! Azt hagyd meg a kutatóknak.

A köznyelvben hadd ne kelljen már újonnan kitalált jelzőkkel illetni a normális többséget!

2020. jún. 25. 11:04
 25/27 anonim válasza:

"aminek még mindig rohadtul nincs köze a ciszneműséghez"


Hogy ne lenne köze!

Aki önazonos, az normális.

2020. jún. 25. 11:05
 26/27 anonim válasza:
A párommal beszélgethetsz, ha gondolod. Szerintem nyitott rá. 😊
2020. jún. 28. 09:33
 27/27 A kérdező kommentje:
26# az nagyon jo lenne :)
2020. jún. 29. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!