Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A következő dilemma nyomaszt:...

A következő dilemma nyomaszt: elmenjek-e egyetemi gólyatáborba vagy sem? A piálás meg a bulizás nagyon taszít, ezért ki se nagyon próbáltam, nagyon nem az én világom. Plusz félek a megalázó feladatoktól, tényleg kényszerítenek az elvégzésre?

Figyelt kérdés
Azonban annak érdekében, hogy jövendőbeli szaktársaimat, meg a közösséget megismerjem, el szeretnék menni. Rossz, nehezebb lenne ismerősök, akár barátok nélkül az első pár nap, hét, szerintem. Meg biztos csomó fontos és hasznos dolgot mondanak el szerintem, ez tényleg így van? Egyébként SZTE BTK Média és Kommunikáció Tanszékre jelenkeztem, aki volt ottani gólyatáborban, megérte-e elmenni, élvezte-e az ottani napokat? Aki nem ment el, megbánta utólag? Másik táborról is várok véleményt. Nem fognak kinézni, ha nem vállalom be az összes feladatot vagy ha nem iszok sokat vagy akár egyáltalán nem? Utóbbit egyáltalán el lehet érni reálisan? Aki kihagyta, mennyire ment könnyen a barátkozás, a beilleszkedés a tanév kezdetekor?

2020. júl. 21. 14:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem is lesznek gólyatáborok idén,törölték őket.
2020. júl. 23. 22:44
 12/14 anonim válasza:
11# erről tudnál adni hivatalos információt mert én ilyesmiről nem tudok én azt tudom hogy valahol tuti nem lesz de valahol meg tervek szerint lesz gólyatábor
2020. júl. 26. 10:32
 13/14 anonim válasza:
Pécsen lesznek gólyatáborok és én tervezek is menni :))
2020. júl. 26. 16:21
 14/14 anonim válasza:
En elmennek a helyedben, en a szegedi golyataborrol nem nagyon hallottam semmi rosszat, de igazabol fogalmam sincs, nem oda jarok. Nalunk nagyon jo szokott lenni minden evben, en imadtam az enyemet, es egyaltalan nem eroltettek az ivast, ha azt mondtad nem akarsz, akkor nem kellett, senki nem csinalt nagy ugyet belole. Szerintem kiraly elmeny, en is sok baratomat onnan ismertem meg, de ha kihagyod sem lesz hatranyod semmiben, max az elso par napon kevesebb embert fogsz ismerni.
2020. júl. 27. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!