Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit akarhat tőlem a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat tőlem a csaj?

Figyelt kérdés
Szóval eggyütt dolgozunk, mármint külön de egy helyen. Elég közel vagyunk egymáshoz szóval látom hogy sokszor figyel amint ránézek én is elkezdünk vigyorogni mint a tejbetök. De ha messzebb vagyok akkor keresi a tekintetemet ugyanúgy. Szinte mindig velem van szünetbe, vagy mellém ül vagy a közelbe. Piszkálja a hajam a lábam a kezem mivel fájnak, szóval nem fél hogy hozzám érjen.Sok félreérthető válasz,a többiek szinte biztos hogy azt hiszik hogy járunk. 1 hete jött oda ahova én dolgozok.Van barátja és mondta hogy szereti őt, délbe hazakisértem, egyszer meghivtam valamire. Na hát én fullra nemtudom hogy mit akar most. Nyomul rám a csaj miközben barátja van és még szereti is. Ő 19 éves én meg 18 vagyok. Ezeken kívül még van egy csomó jel ami arra utal hogy bejovok neki. Most komolyan mit akarhat a csaj? Nemtudom kiismerni az érzéseit.

2017. júl. 29. 10:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy én eggyetlen jelet se adtam neki hogy tetszik, és nem arról van szó hogy nem is tetszik csak nem az esetem. Soha nem történt velem ilyesmi és még azt se tudom hogy érzek e valamit. Gondolok rá sokszor meg minden. Teljesen megbolondittanak a csajok
2017. júl. 29. 10:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy barátja van akarhat valamit, lehet hogy csak szexet.

Tudod, fociban is van kapus mégis lehet gólt lőni. ;)

2017. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahogy megismertem nem hinnem hogy szex kéne neki.
2017. júl. 29. 10:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő nem az a fajta csaj :D
2017. júl. 29. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem neked sem közömbös, flörtölgess vele te is, érezd jól magad, ne törődj vele, hogy mi lesz a dologból.
2017. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem közömbös, elvagyunk, egyfolytába nevetünk. De nincs kedvem egy kapcsolathoz se.Ha arra kerülne a sor hogy mégjobban közelebbkerülünk hogyan tudnám megmondani hogy nem szeretnék kapcsolatot? Barátságban benne vagyok teljesen de egy kapcsolatban nem. És nem arról van szó hogy egy másik jó csajjal összejönnék, nem. Nincs kedvem hozzá.Nagyon összevagyok zavarodva.
2017. júl. 29. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy barátja van, tetszhetsz neki. Ha úgy gondolod nem csak egy éjszakára kellesz neki, ez lehet a dologban. Mivel te is mondtad, hogy nem akarsz most kapcsolatot, csak legyél el vele, kezeld őt úgy mint egy barátot.
2017. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kapcsolatot, azt most mondd meg neki, mielőtt szakít miattad a pasijával.
2017. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!