Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit akarhat tőlem ez a csaj?

Mit akarhat tőlem ez a csaj?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi csoporttársamról szól a sztori. Még tavaly nem volt ilyen, de most, hogy másodévesek lettünk, állandóan beszólogat, szurkálódik, megaláz. Viszont, ami érdekes a történetben, ezt csak akkor csinálja, amikor többen vagyunk. Mikor négyszemközt vagyunk, akkor ellehetne vele éppen dumálni, de már akkor ahhoz inkább nincs kedvem ilyenkor. A haverjaim neki is azok, mint nekem, így ha bulizni, vagy bandázni akarok, akkor őt is el kell viselnem. Érdekes, hogy senki mással nem ilyen, csak velem, más srácnak nem szól be, de az én társaságom mégis mindig keresi, meg is találja. Ha belök valami helyre, és ő is betoppan, leül mellél, ha buszozok, és ő is azzal a járattal jön, én mellettem foglal helyet. A barátnőivel néha kacarásznak rajtam. Olyan beszólásai vannak, hogy az eszemet eldobom, mint pl. ez: "te biztos képtelen vagy kielégíteni egy nőt", de még ez is "örökre szűz maradsz, látszik rajtad". Ami nagyon bánt, hogy volt egy buli novemberbe még, ahol elsőévesek is voltak. Az egyik elsős lány nekem nagyon bejön, így próbáltam vele ismerkedni, de ő oda jött, és a megjegyzéseivel elcseszte az egészet. Azt mondta a lánynak, hogy impotens vagyok, meg hogy látens meleg, meg a csajt is alázta. Néhány napja végleg elszakadt a cérna. Az elsős lány ennek ellenére is adott nekem még egy esélyt. A folyosón sétáltunk, amikor ezt kiabálta nekünk: "ááá az álompár, Rómeó és Júlia, ajaj" meg ilyen hasonló dolgok. A csaj ezután elrohant, és nem akar velem se beszélni már. A kis delikvensre kifakadtam, kiabáltam vele, meg kérdeztem, hogy miért kínoz engem folyton. Nem igazán talált szavakat, én pedig ezután kimentem az udvarra, leültem egy padra, ő meg utánam jött, és csak annyit mondott nekem: "csak poénkodok, ne vedd már komolyan". Én meg már könnyeztem szinte. Meg, amikor korábban kérdeztem, négyszemközt, hogy miért csinálja ezeket, egyszerűen vállat vont, meg a poénkodásra hivalkodott.


Azért nem a párkapcsolati rovatba írtam ezt ki, mert én ezzel a döggel nem tudok semmit, még szexet se elképzelni. Ilyen viselkedéssel, akármilyen szép is lehet, de nem kell. Nem is értem miért bunkó, mert amúgy szép lány ő is, simán lehetne pasija, meg ha normális lenne, mint tavaly, akkor én is elgondolkodnék, hogy "jó a belsője, érdekes csaj lehet".

20/f


2018. dec. 5. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj egy infantilis szerencsétlen. A pofám leszakad, hogy ilyeneket egyáltalán beengednek az egyetem területére. :D
2018. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetőnek tartom, hogy tetszel neki, csak a fejlődésben elmaradt kis agyával nem tudja ezt jobban lekommunikálni, mint egy 7 éves.
2018. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon undorító ez a csaj. Én a helyedben megleckéztetném valahogyan. Úgy, hogy ne derüljön ki, hogy te voltál.
2018. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez óvodába működött ennyi idősen viszont valami baj van neki a fejevel. Nekem gimibe volt 1 srác szinten 1 társaság voltunk annyira utaltam annyira irritált hogy borzasztó foglalmam Ninc s hogy miért de tényleg ideges voltam már akkor is ha megláttam. Én is szólogattam neki de nem ilyen durván és nem állandóan csak ha néha magaslabdat dobott fel muszáj voltam lecsapni :D de ha megsértődött nem mentem utána , és soha nem beszélgettem vele kettesbe. Ugy hogy szerencsétlen lány így próbálja felkelteni a figyelmedet ,ami sikerült csak épp az ellenkezőjét éri el vele .

Ha leáll ezekkel a dolgokkal akkor se foglalkozz vele mert ennyi idősen így viselkedni nem normális tényleg.

Vagy szólj vissza neki , elhiszem h idegesítő és már tényleg durva vagy beszelj vele mond hogy ezt fejezze be merr csak magát járatja le. Én a helyedbe akkor amikor sok ember előtt próbál leégetni vissza szolnek hogy nem így kell udvarolni , vagy valami hasonlót de ne sullyedj le a szintjére

Sajnállak bolond a nő

2018. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretne tõled valamit ezzel jelez,szerelmes beléd, bár ezt a viselkedés ovodába szokás.
2018. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!