Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A legjobb baratnoim kihagynak...

A legjobb baratnoim kihagynak mindenbol. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
3man vagyunk baratnok es engem mindig kihagynak mindenbol, ma kettesben mentek strandolni es engem nem hivtak... Nagyon rosszul esett es kepeket is csinaltak magukrol direkt elkuldtek nekem...:( Engem nem hivnak sehova persze a suliba kedveskedtek meg minden jo volt:( most mit csinaljak :'(

2020. júl. 29. 16:11
 1/8 anonim válasza:
Hogyan is vannak ezek a legjobb barátnök? Ez olyan mint a drága fajkutyák, hogy aki ad magára az tart, nehogy kinézzék a közösségböl?
2020. júl. 29. 16:19
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Szerintem keress magadnak új barátnőket, olyanokat, akik tényleg a barátaid lesznek, akik veled sírnak, és veled nevetnek, ezt a kettőt meg hagyd a francba!

Én a helyedben pár ilyen helyzet után már nem szívesen barátkoznék velük, mert folyton bennem lenne az a gyanú, hogy amikor barátkoznak velem, akkor csak kihasználnak.

2020. júl. 29. 16:22
 3/8 anonim válasza:
Nem a barátaid, ez egyértelmű.
2020. júl. 29. 16:49
 4/8 anonim válasza:
Egyet értek az előbbi válaszadókkal. Ők nem igazi barátok, kényszerbarátság inkább. Sajnálom, hogy az iskolában velük töltötted az idődet, amikor sokkal értékesebb emberekkel lehettél volna. Keress őszinte, kedves, megértő barátokat. Sok szerencsét :).
2020. júl. 29. 18:26
 5/8 anonim válasza:

Ha ők a "legjobb baratnoid", akkor keress magadnak ellenségeket, ne félj, ők foglalkoznak majd veled!

Remélem, nem ittál és/vagy drogoztál, hogy legjobb barátnőidnek nevezed őket!

2020. júl. 29. 18:35
 6/8 anonim válasza:
Na látod. Ez a különbség a barát és a haver közt.
2020. júl. 29. 18:50
 7/8 anonim válasza:
A hármas barátságok a legrosszabbak, olyan csak nagyon ritkán létezik, hogy háman legjobb barátnők. Az összes hármas barátság amiről tudtam vagy nagyon csúnyán végződött, vagy addig nyújtották amíg szépen az egyikük le nem vált róluk. Keress magadnak egy legjobb barátnőt, mert nagyon úgy néz ki hogy itt már csak barát vagy akire azt mondják hogy te is a legjobb barátnőjuk vagy. Amúgy a 4es barátságok nagyon jól működnek, szóval ez nem azt jelenti hogy velük mostantól rosszba kell lenned, csak keress még egy embert.
2020. júl. 29. 19:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, nem, nem ittam xdd
2020. aug. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!