Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan legyen fiú legjobb...

Hogyan legyen fiú legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Nem tudom régóta szeretnék valakit akivel jól elvagyok nevetünk meg minden lányokból van is egy csomó ilyen barátom de fiú 1 sincs nem tudom hogy lehetne ilyen barátom :/
2020. júl. 13. 11:53
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nem tudjuk, hogy te fiú vagy lány vagy-e. Feltételezem, hogy lány.

Nem tudjuk, hogy mennyi idős vagy, de a kérdésedből ítélve tizenéves.

Barátokat szerezni úgy tudsz, ha közösségbe jársz, beszélgetsz, nyitott és barátságos vagy. Ezt gondolom nem nagyon kell ragozni, erre nincs recept. Nyitottság, beszélgetések, aztán vagy alakul barátság, vagy nem. Nyilván segít az is, ha van közös érdeklődési körötök.

Viszont ha lány vagy, a fiúk esetleg félreérthetik az érdeklődésedet, és többet gondolnak bele, főleg, ha tetszel nekik. Ha nem tetszel, akkor meg könnyen lehet, hogy nem foglalkoznak veled. Szóval lehet az ellenkező nemmel barátkozni, de erről sok pasinak az a véleménye, hogy nő-férfi között nincs barátság, mert valamelyik fél úgyis többet akar majd.

Én tudom, hogy létezik, nekem is van több lány barátom pasiként, bár hozzá tartozik az igazsághoz, hogy volt olyan is, akivel kavartunk, csak aztán nem lett több.

2020. júl. 13. 12:27
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi ez hasznos volt és igen lány vagyok :)
2020. júl. 13. 12:45
 3/14 anonim válasza:

Lányként nagyon nehéz fiú legjobb barátot találni.

Ebben a korban (feltételezem 15-20 között vagy) a két nem még “teljesen más fajként” tekint egymásra és a fiúk tényleg csak azért vannak jóba lányokkal mert meg akarják dugni őket.

Tehát ha neked van egy fiú legjobb barátod akkor 90% hogy bejössz neki és te friendzoneolod.

Ahhoz hogy ez ne így legyen hanem megtaláld a közös hangot a fiúkkal, úgy hogy haverként tekintsenek rád, akkor menő csajnak kell lenned és hasonló gondolkodással kell rendelkezned mint ők. Ha nem vagy alapból ilyen ezt lehetetlen erőltetni.

2020. júl. 13. 12:46
 4/14 anonim válasza:

Meleg srácok között keresgélj. Viccen kívül mondom. Persze ez sem garancia a sikerre.

Vagy pedig legyél nagyon-nagyon fiús, vagány lány, akire nem tudnak nőként tekinteni, mert azonnal havernak érzik.

2020. júl. 13. 13:03
 5/14 anonim válasza:

Lehet meleg legjobb barátod, nekem semmi bajom a melegekkel, de az kb ugyanolyan lesz mint egy lány barát.

Mármint ezt úgy értem, hogy a gesztusai, a jelek amiket feléd küld nem nagyon fognak külömbözni egy lány-lány barátságtól.

2020. júl. 13. 13:06
 6/14 anonim válasza:

Egyébként az ilyen barátságokból lehetnek a legjobb, legmélyebb szerelmek is, szóval nem kell kizárni azt sem, hogy ha szimpatikus egy fiú, és kialakul a barátság, akkor több is legyen.

Ha normális értékrended van, és találsz egy hasonló értékrendű fiút, simán lehettek barátok, de ez nem jelenti azt, hogy később bármikor ne alakulhatna át az érzés szerelemmé akár a te, akár az ő oldaláról.

2020. júl. 13. 13:08
 7/14 anonim válasza:
#1-es és #6-os voltam, még annyit tennék hozzá, hogy szerintem minden kapcsolatot úgy kéne kezdeni, hogy az elején "csak" barátok vagytok.
2020. júl. 13. 13:09
 8/14 anonim válasza:
Szia, nekem írhatsz, ha gondolod. :)
2020. júl. 13. 13:19
 9/14 anonim válasza:
Aktuális még a kérdés esetleg?? :)
2020. júl. 13. 22:52
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az összes választ mind nagyon hasznos volt csak az a baj hogy nálunk nincsenek melegek xd
2020. júl. 14. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!