Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan szerezzek ambíciózus...

Hogyan szerezzek ambíciózus (netes) barátokat?

Figyelt kérdés

Nekem nagy céljaim vannak, és már meg is tettem az első lépést feléjük, de mindenki más a korosztályomban inkább egyszerűen kèpzeli el a jövőjét.


Azzal sincsen persze baj, ha valakinek 3 gyerek az életcélja, meg egy ház, vagy hogy középvezető legyen egy multinál, de nekem ennèl több kell. Persze, nagyra vágyás, telhetetlenség etc. De most őszintén. Egyszer élünk, akkor miért ne szórakozhatnánk ebben a nagy óvodában és törhetnénk nagyra?


Pl: mások néznek egy channel táskát, h ők akarnak egy olyat. Én meg nézem a logót, hogy én meg egy legalább ilyen sikeres céget akarok. (Az h végül sikerül-e, most nem lényeg.)


Van más is aki így érez? Jó lenne beszélgetni, motiválni egymást, akár itt, akár discordon.

Van akit érdekelne? Vagy csak dumálni?


18/L


(Alapvetően 15-25 ig keresek embereket (saját korosztály), de persze mással is szívesen.)



2020. jún. 9. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Megértelek, én is ilyen vagyok (25 vagy alatta)
Megértelek, én is ilyen vagyok (25 felett)
Na, még egy wannabe
Mindenki ilyen, majd kinövöd
Tudjuk, vége az érettséginek, mi is unatkozunk
Nyugi, engem sem vettek be az illuminátiba
34 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Benne vagyok, van discordom is :D
2020. jún. 9. 19:06
 2/8 anonim válasza:
Hasonlóban vagyok benne a párommal, már el is indultunk az úton. Igaz az nagyjából az ő célja, de segítem benne, mert szerintem szép dolog (mások le akarták beszélni róla).
2020. jún. 9. 20:35
 3/8 anonim válasza:

Akinek ilyen céljai vannak, alapvető, hogy tudja, hol talál hozzá hasonló embereket. Ez itt nem tartozik közéjük.

Szakmai forumokra kéne járnod. Mármint élő, valós forumokra, nem internetesre.

2020. jún. 9. 22:02
 4/8 anonim válasza:
Én miniszterelnök akarok lenni
2020. jún. 9. 22:46
 5/8 anonim válasza:
Én cégvezető és befektető szeretnék lenni. Nekem is a korsztályom márkás ruhát és cipőt szeretne venni, én pedig részvényt, aranyat, vagy akár startupba fektetni. Szóval megértelek. Írj nyugodtan. :)
2020. jún. 10. 20:22
 6/8 anonim válasza:
Nekem az a célom hogy államtitkár legyek:D egyébként én is mindig túl ambiciózus voltam, nem elégedtem meg azzal, mint a többiek, sőt állandóan hülyének néztek hogy szakkönyveket olvasok. Amúgy írhatsz nekem is 18/l, most érettségiztem én is.
2020. jún. 10. 21:34
 7/8 anonim válasza:
Putyin a példaképem
2020. jún. 10. 21:41
 8/8 anonim válasza:

Én is hasonló vagyok, 18 éves és lány szintén :D

Egyesek szerint merev vagyok és unalmas, szerintem azonban csak ambíciózus és öntudatos, minden megfogalmazás kérdése :)

Ha valakinek lenne kedve egy ilyen lánnyal beszélgetni, írjon nyugodtan :)

2020. jún. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!