Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mások is vannak, akik fiatalké...

Mások is vannak, akik fiatalként nem találják a helyüket a világban?

Figyelt kérdés
Jó lenne megosztani egymással a tapasztalatokat, hátha jutunk valamire. Én jelenleg semmi értelmét nem látom az életemnek. Dolgozom, hogy ne haljak éhen. Máshoz alig van erőm, kedvem és motivációm. Úgy érzem, hogy valami nagyon félrecsúszott az életemben és mintha képtelen lennék megoldani. 27/f

2020. szept. 1. 17:45
 1/10 anonim válasza:
Nem, mások nincsenek!
2020. szept. 1. 18:05
 2/10 anonim válasza:
Elindultam egy olyan úton amelyet nem én választottam magamnak. Lelkileg sem vagyok jól, így az egyetem nem lesz könnyű. Sajnos az emberek nem a betegséget látják rajtam, így nem részvéttel vannak irányomban, hanem számukra defektes féreg vagyok. Tapasztalat. Remélem most másképp lesz. Ebben bízom.
2020. szept. 1. 18:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon átérzem, utolsó. Sajnálom és remélem, hogy most tényleg jobban alakul majd.
2020. szept. 1. 18:27
 4/10 anonim válasza:

Állapotodnak több oka is lehet, először is ahogy értem, a munka, amit csinálsz, nem tettszik. Az embernek pedig nagyon fontos, hogy a munka szférában is fejlődhessen. Ezt a problémát talán úgy lehetne megoldani, ha olyan munkát tudnál vállalni, amelyet szeretnél, és tudnál is fejlődni az adott szakmában. Általában a munkahelyen sok időt töltenek el az emberek, ezért nem mindegy, hogy miként hat ránk a munka.


A másik nagy gond, hogy nincs társad, és ha jól értem, társjelölted sem. Az ember egy szociális teremtény, és a jó házasság azért nagy boldogságot jelent az életben. A gyerekek születése meg egy csodálatos ajándék, szintén nagyon növeli a boldogságot. Ha van család, gyermek, akkor az életnek célja van, mert tudod, hogy szeretsz és téged is viszont szeretnek.


Szóval szerintem vagy keressél egy szimpatikusabb munkát, vagy próbáld megszeretni azt, amit most csinálsz. És fontos a társkeresést is elindítani:)) És még valami: a háziállatok is hozzájárulnak a boldogsághoz és az emberi élet örömeinek okozói között a házi kedvencek, cicák, kutyusok, és más teremtmények is ott vannak. Velük nem leszel szomorú, és az életkedvet is megemelik:))

2020. szept. 1. 18:42
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész hozzászólást!

Tudom, hogy egy társ értelmet ad az életnek, de több éves, hosszú próbálkozás után, nem sikerült még találnom. Továbbra is folytatom a társkeresést, de már inkább csak rutinszerűen. Nem nagyon hiszek a sikerben.

A munkám nem fogom tudni jobban szeretni.

2020. szept. 1. 18:58
 6/10 anonim válasza:
A társkeresés témájával kapcsolatban ajánlom olvasásra ennek a kiváló és hasznos könyvnek: [link] "A házastárs kiválasztása" c. részét.
2020. szept. 1. 19:21
 7/10 anonim válasza:

27 évesen semmiről nem maradtál le. Én 45 vagyok és nekem is azt mondják,hogy fiatalember, igaz egy 10-ssel fiatalabbnak nézek ki :)

Szóval az a helyzet,hogy sztem a párkeresés az,amit nem lehet erőltetni.

Egyszercsak megtalálod és lehet elsőre nem is fogod tudni,hpgy ő lesz az, csak valami miatt egyre közelebb kerültök.

Alapvetően sztem,akkor jut elöbbre az ember,ha abba az irányba mozdul ,amit szeret csinálni.Ha nem szereted a melód, akkor fogod magad és kipróbálsz más munkahelyeket. Ezzel új kapcsolatokra is szert tehetsz . Minél több emberrel találkozol, annál nagyobb az esélye,hogy igazi barátokat találsz ,vagy kapcsolatot is.

Az élet értelmét úgy találod meg,hogy sok új impulzus ér, ezáltal magadat is megismered. Sok emberrel találkozol beszélgetsz velük. Neten is lehet,de élőben is az érdeklődési körödnek megfelelőt.

Ha belevágósabb vagy,akkor külföldre is mehetsz,hátha más kultúra jobban passzol hozzád, közben csomo tapasztalatot szerzel, nyelveket tanulhatsz. a lényeg, nem szabad sokáig beleragadni olyna helyzetbe, amit nem szeretsz. Váltani kell bátran. Meg fogod találni a módját az előrejutáshoz,ha eltökélt vagy a keresésben.

A csalódások, nehézségek is tapasztalatot adnak és erősebbé tesznek.

Az egy helyben topogás visszafejleszt. Az élet csodás, szét kell nézni,minél többet tapasztalni.

Én ezt tudom tanácsolni.

2020. szept. 2. 19:20
 8/10 anonim válasza:

Az előregyártott boldogságrecepteknek, mint a vallásoknak, vagy életvezetési könyvek tanácsainak, csak úgy van értelme,ha ezeket megismered és a saját képedre formálod. Kimazsolázod előlük,hogy mi a hasznos neked és mi nem.

Soha ne élj úgy,hogy megmondja neked valaki a frankót. A saját út a Te utad.

2020. szept. 2. 19:32
 9/10 anonim válasza:
A munkáddal töltött sok idő és kifáradás is okozhatja,hogy üresnek érzed magad és nem tudsz egyről a kettőre jutni fejben,mentálisan. Ha szabadságot veszel ki,akkor pihenten teljesen másképp fogod látni az életed is a lehetőségeket is sztem. A kimerülés kikészíti az embert mindneféle tekintetben.
2020. szept. 2. 19:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2020. szept. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!